سکوت، لطف بزرگ خطیر در حق استقلال!

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون مستعفی باشگاه استقلال از زمان استعفایش تاکنون مسیری را طی کرده که حتی بخش اعظمی از طرفدارانش هم به مخالفان سرسخت او تبدیل شده اند.

سکوت، لطف بزرگ خطیر در حق استقلال!

به گزارش خبرنگاران، استقلال استراماچونی با این که در لیگ برتر نتوانسته به پیروزی برسد اما نمایش مطلوب آنها در دو، سه بازی اخیر رضایت هواداران را به همراه داشته و آنها امید زیادی به تیم محبوبشان دارند. یکی از دلایل مهمی که استقلال امیدوارکننده تر از دو بازی ابتدایی فصل ظاهر شده، دور شدن این تیم از برخی حواشی عجیب است. برای مثال، چند هفته ای است که دیگر اخباری منفی درباره حضور استراماچونی در ایران و احتمال جدایی او از استقلال در رسانه های ایتالیایی منتشر نشده و همین موضوع، آرامشی نسبی به اردوی آبی پوشان داده است.

البته در این بین، اظهارات عجیب معاون ورزشی پیشین استقلال که یک روز علیه کاپیتان آبی هاست و یک روز علیه سرمربی و بازیکن سابق، عامل ایجاد حواشی زیادی در روزهایی که استقلال نیاز به آرامش دارد، شده است. اظهاراتی که روزگاری خطیر، خودش را مخالف آن معرفی می کرد و خطاب به علی فتح الله زاده و باقی مدیران عامل قبلی استقلال می گفت: شما را به امام حسین قسم می دهم، بگذارید استقلال نفس بکشد!

علی خطیر اما نصایح خودش را فراموش کرده و هر روز، خواسته یا ناخواسته به حواشی استقلال اضافه می کند؛ حاشیه سازی هایی که حتی باعث شد حامیان سرسختی که با عکس او در کنار اینفانتینو پز می دادند و به داستان های عامه پسندش دل بسته بودند به منتقدانش تبدیل شوند.

البته از مباحثی در جریان مصاحبه های حاشیه ساز خطیر پرده برداری شد که نشان دهنده وضعیت اسفبار فصل گذشته استقلال است؛ وضعیتی که شاید سخت ترین دشمنان استقلال هم نمی توانستند برای آبی های پایتخت ایجاد کنند.

یکی از مواردی که روز سه شنبه توسط سید حسین حسینی، دروازه بان این فصل استقلال افشا شد، تعیین شدن عامل ایجاد اختلاف بین او و رحمتی بود. حسینی درباره دلیل ایجاد اختلافش با رحمتی گفت: آن آقا تا پارسال رفیق صمیمی من بود. نمی دانم چه چیزی عوض شد در عرض این چند ماه. پارسال مدام درباره رحمتی به من بد می گفت. ایشان باعث شدند که دعوایی بین من و رحمتی پیش بیایند. به من زنگ می زد و می گفت رحمتی پشت تو این حرف ها را زده و به رحمتی زنگ می زد و می گفت من چه حرف هایی پشت سرش زده ام. این خاله زنک بازی های او باعث شد تا در نیم فصل پارسال بین و من رحمتی دعوا پیش بیاید.

با توجه به صحبت های حسینی باید امیدوار بود که خطیر تنها عامل اختلاف بین رحمتی و حسینی بوده باشد چون در صورتی که معاون مستعفی استقلال بین ستاره های دیگر آبی ها هم چنین اختلافاتی ایجاد کرده باشد، نتیجه ای که این تیم در فصل گذشته گرفته فراتر از انتظار هم بوده است!

با این اوصاف، شاید بزرگترین کمکی که خطیر در حضور کمتر از یک سالش در استقلال به آبی های پایتخت کرد، رفتنش از این تیم بود زیرا با این کار حداقل جلوی ایجاد اختلاف در داخل تیم را گرفته است. تنها نگرانی هواداران، مصاحبه های حاشیه ساز معاون مستعفی تیمشان است که اگر تمام شود، استقلال به آرامش نسبتا خوبی می رسد. البته عواقب حضور کوتاه مدت خطیر در استقلال هنوز گریبان این باشگاه را رها نکرده است زیرا تعیین شد که شکایت وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال به فیفا تنها درباره مسائل مالی نیست و شکایت این سرمربی آلمانی به رفتار غیرحرفه ای فتحی و خطیر هم مربوط می شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2532

به "سکوت، لطف بزرگ خطیر در حق استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت، لطف بزرگ خطیر در حق استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید