سفر گربه بنگال به کانادا

به گزارش نوای پرنده پارسی، گربه ها از یاران دیرین انسان ها هستند. سوکی، گربه ای بنگالی است که همسفر دوست انسانش شده است. برای مشاهده بهترین عکس ها و شنیدن داستان آن ها همراه ما باشید.

سفر گربه بنگال به کانادا

از سفر با تور ارزان کانادا لذت ببرید.

گربه ها به تنفرشان از آب معروف هستند، البته گربه بنگال این دید را تغییر داده است. گربه های بنگال به گشت و گذار در محیط بیرون، طبیعت، دریاچه ها و رودخانه ها علاقه فراوانی دارند. گربه بنگالی، به نام سوکی از این قاعده مستثنی نیست. صفحه اینستاگرام او پر از بهترین عکس هایش در طبیعت وحشی کانادا به همراه دوست انسانش به اسم مارتینا گوتفروند، (Martina Gutfreund) است.

سوکی با تیپ گربه وحشی اش یک مدل عکس است. او از لحاظ جسمانی ورزیده و هنگامی که روی صخره ای نشسته، یا در کیف حمل حیوانات سفر می نماید، بسیار آرام است. سفر زمینی یا دریای فرقی ندارد، او عاشق سفر کردن است.

سوکی تعلیم داده شده و از سفرهای با ماشین، چادر زدن در طبیعت، قایق سواری، کوهنوردی و همه سفرهای مخاطره آمیز و ماجراجویی خوشش می آید. گوتفروند در این باره می گوید:

گربه ها را خیلی بیشتر از حد احتیاج محدود می کنیم، در حالی که آن ها قادر به انجام کارهای گسترده ای هستند.

گوتفروند و سوکی روی تمرینات او به سختی کار می نمایند و قوانین حاکم بر این تمرینات به آن ها اجازه سفر به کلمبیا و آلبرتا را می دهد. پس آن ها هم این فرصت را غنیمت شمرده و به سفر می روند. گوتفروند می گوید:

سفر مورد علاقه سوکی، سفر به جانستون کانیون، (Johnston Canyon) در آلبرتا بود. او مشغول کشف طبیعت بود و مدام از صخره ها بالا و پایین می رفت. آنجا برای سوکی بهشت بود.

سوکی گربه بنگالی است که بیشتر از سگ ها به ماجراجویی علاقه دارد.

او همراه با دوستان انسانش به کوهنوردی می پردازد.

او عاشق آب است.

منبع: کجارو
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2241

به "سفر گربه بنگال به کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر گربه بنگال به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید