رمانی تازه از جوجو مویز در بازار کتاب ایران می نشیند

به گزارش خبرنگاران، رمان تازه از جوجو مویز با عنوان هنوز من با ترجمه مریم مفتاحی از اول شهریور ماه در بازار کتاب توزیع خواهد شد.

رمانی تازه از جوجو مویز در بازار کتاب ایران می نشیند

مفتاحی پس از انتشار سه گانه پرفروش این نویسنده با عنوان من پیش از تو، پس از تو و یک بعلاوه یک، این ترجمه را نیز از سوی نشر آموت روانه بازار کتاب می نماید.

این کتاب در کنار دو کتاب من پیش از تو و پس از تو تریلوژی داستانی این نویسنده را برای مخاطبانش در زبان فارسی تکمیل می نماید.

قهمران رمان هنوز من لوئیزا کلارک است که اکنون به شهر نیویورک رسیده است و آماده تجربه اتفاقاتی تازه برای زندگی خودش است در عین حال به این فکر می نماید که می تواند رابطه عاطفی خود را با دوستی که چند هزار مایل با او فاصله دارد، حفظ کند. با این همه او با جاشوا آشنا می گردد و این آشنایی برای او این ارمغان را به همراه دارد که بار دیگر به خودش و ندای قلبش گوش دهد و به این فکر کند که لویزیا کلارک واقعا کیست؟

این کتاب در انتهای ژانویه 2018 منتشر شده است.

جوجو مویز روزنامه نگاری انگلیسی است که از سال 2002 به نوشتن رمان های عاشقانه مشغول است. او یکی از تنها چند نویسنده ای است که دو بار برنده جایزه سال رمان عاشقانه (Romantic Novel of the Year Award) توسط انجمن نویسندگان رمان های عاشقانه (Romantic Novelists Association) شده و آثارش به یازده زبان مختلف دنیا ترجمه شده اند

منبع: خبرگزاری مهر

به "رمانی تازه از جوجو مویز در بازار کتاب ایران می نشیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمانی تازه از جوجو مویز در بازار کتاب ایران می نشیند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید