رحمان رضایی: آندره آ هر شب با من تلفنی در تماس بود، استراماچونی اگر راست می گوید، رودررو حرف بزنیم

به گزارش نوای پرنده پارسی، فتح الله زاده از من خواست با توجه به روابطم با پاستورلا، ورود کنم. من از پاستورلا پیامک هایی دارم که از من خواست به دوحه بروم. وقتی به قطر رسیدیم، فدریکو گفت آندره آ اصرار دارد وکلا با هم صحبت کنند و ما هم پذیرفتیم.

رحمان رضایی: آندره آ هر شب با من تلفنی در تماس بود، استراماچونی اگر راست می گوید، رودررو حرف بزنیم

ملی پوش اسبق فوتبال کشورمان گفت: اگر استراماچونی واقعاً دنبال شفاف سازی است، باید بیاید در یک برنامه تلویزیونی، آنلاین و زنده با هم حرف بزنیم.

به گزارش خبرورزشی، رحمان رضایی شوکه شده است. شوکه از تکذیب آندره آ استراماچونی... دیروز وقتی با رحمان تماس گرفتیم، حیرت زده بود... رضایی گفت: نمی دانم کدام جمله من آندره آ را به هم ریخت که آن جور به خشم آمد و حرف زد ... بقیه حرف های رحمان را بخوانید.

مجری برنامه ورزش از نگاه دو، من را جعبه سیاه مذاکرات استقلال و استراماچونی معرفی کرد، ولی این تعبیر درستی نیست. جعبه سیاه این ماجرا کسانی هستند که استراماچونی را فراری دادند. من، خطیر و خلیل زاده روز های آخر و به قول خود آندره آ، وقتی او دیگر تصمیم گرفته بود نیاید، وارد داستان شدیم... ما به دوحه رفتیم که شاید بتوانیم او را برگردانیم.

فتح الله زاده از من خواست با توجه به روابطم با پاستورلا، ورود کنم. من از پاستورلا پیامک هایی دارم که از من خواست به دوحه بروم. وقتی به قطر رسیدیم، فدریکو گفت آندره آ اصرار دارد وکلا با هم صحبت کنند و ما هم پذیرفتیم.

خنده دار است، یعنی ما چهار روز در دوحه بودیم و دور خودمان می چرخیدیم؟ وکیلی که همراه خطیر از سوئیس به دوحه آمد، یک بار در همان هتلی که ما اقامت داشتیم با ماتزیلی قرار گذاشت و دفعه بعد هم خانوادگی با هم ملاقات کردند.

نمی دانم چرا استراماچونی یک دفعه گفت من پرسپولیسی هستم و نباید برای برگرداندن او به دوحه می رفتم. او از یک ماه قبل از این که با استقلال قرارداد ببندد، با من در تماس بود و آمار همه چیز را تلفنی می گرفت و سؤال می پرسید و شبی نبود که یک ربع تا 25 دقیقه با من حرف نزند. اولین شبی هم که به تهران آمد، شام با هم بودیم.

درست نیست حرف های که خصوصی به من زد و گلایه هایی که از باشگاه داشت را به زبان بیاورم. اصلاً این شکلی نمی شود. اگر استراماچونی واقعاً دنبال شفاف سازی است، باید بیاید در یک برنامه تلویزیونی، آنلاین و زنده با هم حرف بزنیم. مترجم ایشان هم باشد و ایشان از ایتالیا روی خط بیاید تا در حضور خودش بگویم در دوحه چه اتفاقی افتاد و ببینم باز هم تکذیب می کند و باز هم می تواند مذاکره را کتمان کند؟

البته استراماچونی دفعه قبل منکر مذاکره بود و این بار گفت وکلا با هم صحبت کردند و دفعه بعد لابد حرف دیگری می زند. فکر می کنم او فقط می خواهد جلوی هواداران استقلال خراب نشود.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3580

به "رحمان رضایی: آندره آ هر شب با من تلفنی در تماس بود، استراماچونی اگر راست می گوید، رودررو حرف بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمان رضایی: آندره آ هر شب با من تلفنی در تماس بود، استراماچونی اگر راست می گوید، رودررو حرف بزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید