دنیزلی و صادقیان در جهت جدایی، صدای پای مربی روس می آید

به گزارش نوای پرنده پارسی، حرف و حدیث ها در خصوص جدایی یا حفظ دنیزلی زیاد است و این اتفاقات به خاطر 4 نتیجه ناامید کننده رقم می خورد. امروز، اما شاید روز سرنوشت سازی برای تراکتوری ها باشد. امروز و قبل از آغاز تمرین تیم، محتمل است خبر های خاصی از تبریز برسد؛ گوش به زنگ باشید!

دنیزلی و صادقیان در جهت جدایی، صدای پای مربی روس می آید

تراکتوری ها بعد از 3 شکست پیاپی در لیگ مقابل شاهین بوشهر قعرنشین به میدان رفتند تا با کسب برد، روز های بد را از سر بگذرانند، اما یک تساوی دیگر، بحران را در کمپ پرشور ها گسترش داد.

به گزارش خبر ورزشی، این بار نه خبری از پر شدن استادیوم بود و نه درخشش ستاره های چند میلیارد تومانی. برای اولین بار، طرفداران صدای اعتراض خود را به آسمان بردند و در 10 دقیقه انتهای به انتقاد از عملکرد تیم پرداختند.

شرایط بلیت فروشی و پخش تلویزیونی با کیفیت پایین هم مورد انتقاد طرفداران بود، اما آنچه بیشتر از همه بعد از این تساوی شنیده شد، اعتراض به مدل بازی و توقف مقابل شاهین بود. تراکتوری ها نمی توانند باور نمایند تیم شان با این هزینه، راه فصل قبل را طی می نماید و انگار قرار نیست از بحران بیرون بیاید. حالا شایعات بیشتری در خصوص ایجاد تغییرات گسترده در تراکتور به گوش می رسد.

بالاخره 4 هفته ناکامی و کسب تنها یک امتیاز از 12 امتیاز ممکن، همه چیز را به هم می ریزد. حالا این شایعات است که با قدرت زیاد در حال تکثیر است. به عنوان مثال می گویند مشکل تیم، تفکر مصطفی دنیزلی است.

در هفته هایی که تیمش نتیجه نمی گرفت، با او جلسه گذاشتند و به این مربی ترکیه ای، دستیار و آنالیزور معرفی کردند، اما او در قبال پیشنهاد اضافه کردن مربیان بیشتر مقاومت کرد و مدام می گفت: خودم همه کار ها را انجام می دهم.

او با این مقاومت، روی خودش آنقدر فشار وارد آورد تا اینکه خسته شد. حالا مدت هاست که می گوید خسته ام و اگر تیم نتیجه نمی گیرد، بی ارتباط با خستگی آقامصطفی نیست.

خستگی و بی انگیزگی آقامصطفی با بی انگیزگی بازیکنان و از بین رفتن شانس کسب امتیازات بیشتر، ارتباط مستقیمی دارد. ساعاتی پس از تساوی با شاهین، حرف و حدیث هایی مطرح شد مبنی بر اینکه محتمل است دنیزلی حتی قبل از بازی با ماشین سازی از تراکتور جدا گردد. البته این مربی ترکیه ای تنها نیست، صحبت از جدایی همزمان او و غلامرضا صادقیان مدیرعامل باشگاه به میان آمده و شاید هر دو نفر با هم استعفا بدهند و بروند.

این شایعه در حالی به گوش می رسد که محمدرضا زنوزی مالک باشگاه فعلاً ایران نیست و در یک سفر کاری به سر می برد. با این حال نزدیکان زنوزی می گویند قرار بر انجام تغییر نیست و او هیچ برنامه ای برای کنار زدن دنیزلی و صادقیان ندارد ولی با این حال، قدرت شایعات از قدرت تکذیب ها بیشتر شده و حتی می گویند سرمربی بعدی تراکتور از لیگ روسیه به ایران می آید؛ کشوری که زنوزی به آن رفت وآمد زیادی دارد.

مالک باشگاه مدتی قبل و پس از جلسه ای که با دنیزلی داشت، به صورت رسمی بیان کرد قرار نیست تا انتها فصل، سرمربی تیم تغییر کند زیرا در فصل گذشته، سه بار این تجربه را داشته، اما تیم با وجود تغییرات هم نتیجه نگرفته است. از سوی دیگر، بحث حضور یک گزینه داخلی سرشناس روی نیمکت تیم به گوش می رسد.

حرف و حدیث ها در خصوص جدایی یا حفظ دنیزلی زیاد است و این اتفاقات به خاطر 4 نتیجه ناامید نماینده رقم می خورد. امروز، اما شاید روز سرنوشت سازی برای تراکتوری ها باشد. امروز و قبل از آغاز تمرین تیم، محتمل است خبر های خاصی از تبریز برسد؛ گوش به زنگ باشید!

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3232

به "دنیزلی و صادقیان در جهت جدایی، صدای پای مربی روس می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دنیزلی و صادقیان در جهت جدایی، صدای پای مربی روس می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید