دستگیری باطری سارق جنوب تهران

به گزارش نوای پرنده پارسی، سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دزد باطری های خودرو و اعتراف آن به 50 فقره سرقت در کهریزک و باقر شهر اطلاع داد و گفت: متهم به همراه مالخر اموال سرقتی روانه دادسرا شد.

دستگیری باطری سارق جنوب تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دزد باطری های خودرو و اعتراف آن به 50 فقره سرقت در کهریزک و باقر شهر اطلاع داد و گفت: متهم به همراه مالخر اموال سرقتی روانه دادسرا شد.

سرهنگ کارآگاه حیدر گودرزی در تشریح این خبر گفت: هجدهم شهریور ماه ماموران گشت کلانتری 170 کهریزک حین گشت زنی در سطح حوزه به شخصی که در حال بازکردن کاپوت یک دستگاه خودروی پژو 206 پارک شده بود مظنون می شوند و و پس از دستگیری تعیین شد که متهم، مراد نام دارد و قصد سرقت لوازم و قطعات خودرو را داشته است.

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت با بیان این که متهم با دستور قضائی توسط ماموران کلانتری روانه زندان می گردد و پرونده بدون متهم به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارجاع می گردد، اضافه نمود: کارآگاهان با مطالعه پرونده، شیوه و شگرد دزد متوجه می گردد که پرونده های مشابه دیگری نیز در این پایگاه تشکیل شده است که با جمع بندی پرونده ها نظریه یکسان بودن دزد آن ها قوت گرفت.

وی با اشاره باینکه متهم برای ادامه تحقیقات پلیسی از زندان به پایگاه نهم پلیس آگاهی انتقال یافت، گفت: با انتقال مراد به پلیس آگاهی متهم به 50 فقره سرقت باطری خودرو های سواری در حوزه های باقرشهر و کهریزک اعتراف کرد.

این مقام پلیسی شرح داد: مراد در اعترافات خود گفت، پس از سرقت باطری های خودرو های سواری، اموال سرقتی را به مالخر در حومه تهران به نام جمشید با قیمت پایینی می فروخته است.

سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی با بیان اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه مالخر باطری های سرقتی شناسایی و با دستور دستگیری در مخفیگاهش دستگیر شد، اضافه نمود: کارآگاهان در آنالیز های بیشتر از مخفیگاهش 40 دستگاه باطری مسروقه کشف کردند.

وی توضیح داد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به خرید بیش از 40 باطری خودرو از مراد اعتراف و در ادامه با هماهنگی قضائی هر 40 دستگاه باطری خودروی کشف شده به مال باختگان آن مسترد و هر دو متهم برای رسیدگی قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5208

به "دستگیری باطری سارق جنوب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری باطری سارق جنوب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید