درخواست مشترک گزینه های مدیرعاملی استقلال؛ این هیات مدیره نباشد!

به گزارش خبرنگاران، بعد از کنار رفتن امیرحسین فتحی از مدیریت استقلال، وزارت ورزش به عنوان معین کننده ترین نهاد تصمیم گیری در این باشگاه برای انتخاب گزینه بعدی وارد عمل شد و با گزینه های مورد نظر جلساتی تشکیل داد و برنامه های آنها را دریافت کرد.

درخواست مشترک گزینه های مدیرعاملی استقلال؛ این هیات مدیره نباشد!

گزینه های مورد نظر نیز برنامه ها و شرایط شان را برای پذیرفتن این سمت به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش ارائه دادند تا بعد از آنالیز برنامه ها و شرایط، گزینه اصلح از سوی وزارت ورزش انتخاب و رسما معرفی گردد. اما تا زمان انتخاب مدیرعامل جدید، اسماعیل خلیل زاده رییس هیات مدیره، موقتا به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه انتخاب و معرفی گشت.

وجه مشترک گزینه های مد نظر مدیرعاملی باشگاه، قطع همکاری با این هیات مدیره و تشکیل ترکیبی جدید برای هیات مدیره باشگاه است.

استراماچونی نیز در آخرین مصاحبه اش پس از ترک تهران، گلایه های مستقیمی از هیات مدیره و به ویژه از شخص اسماعیل خلیل زاده رییس آن پرداخته و وی را فردی مطلع در امور این باشگاه ندانسته و متهم به بیان مواردی غیر واقع و کذب نموده است.

این شواهد نشان می دهد حال که باشگاه استقلال در آستانه این تغییرات گسترده قرار گرفته است، احتمال این که هیات مدیره باشگاه بعد از انتخاب مدیرعامل جدید دستخوش تغییر گردد زیاد است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3278

به "درخواست مشترک گزینه های مدیرعاملی استقلال؛ این هیات مدیره نباشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مشترک گزینه های مدیرعاملی استقلال؛ این هیات مدیره نباشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید