حمید استیلی: پس از جلسه با فتاحی کادرفنی با لغو اردو موافقت کرد، در اردوی بعدی غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست

به گزارش نوای پرنده پارسی، حمید استیلی، مدیر تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد که در اردوی اسفندماه غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نخواهد بود.

حمید استیلی: پس از جلسه با فتاحی کادرفنی با لغو اردو موافقت کرد، در اردوی بعدی غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی بهمن ماه تیم امید روز گذشته (سه شنبه) به خاتمه رسید. در روز خاتمهی اردو حمید استیلی و کرانچار پیرامون مسائل تیم امید و غیبت تعدادی از بازیکنان نشست مشترکی را با سعید فتاحی، مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر برگزار کردند.

استیلی در مورد این جلسه و همچنین تغییر برنامه های آماده سازی تیم امید گفت: نشست خوبی با آقای فتاحی داشتیم و خوشبختانه همه به دنبال حمایت و تقویت تیم امید هستند. با این وجود تصمیم گرفتیم به منظور نشان دادن حسن نیت و تعامل سازنده با باشگاه ها اردوی هفته ابتدایی اسفندماه را لغو کنیم. پیش از این قرار بود اردوی چهار روزه ای در ابتدای اسفند داشته باشیم، اما بعد از جلسه با آقای فتاحی کادر فنی موافقت کرد تا این اردو لغو گردد. در عین حال سازمان لیگ و باشگاه ها با تیم امید همکاری می نمایند تا اردوی بعدی را با تمام قدرت و حضور تمامی نفرات برگزار کنیم.

مدیر تیم فوتبال امید اضافه نمود: آقای کرانچار در این جلسه تأکید کرد که اردوی بعدی تیم برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و در واقع بخش نهایی آماده سازی برای حضور در مسابقات مقدماتی است. بر این اساس اردوی ما از 11 اسفند در تهران شروع می گردد و کوشش می کنیم در این اردو دو مسابقه تدارکاتی خوب برگزار کنیم تا با آمادگی کامل وارد رقابت ها شویم. در واقع اردوی نهایی تا روز هفتم فروردین و خاتمه مسابقات ادامه خواهد داشت. ما شرایط باشگاه ها و خصوصاً نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا را درک می کنیم. پیش از این هم اعلام کردیم اگر از بازیکنان تیم امید در مسابقات خودشان استفاده می نمایند، بازی کردن این بچه ها به سود ماست، اما اگر قرار نیست بازیکنان تیم امید در مسابقات مورد استفاده قرار گیرند، حتماً آنها را در اختیار ما بگذارند. در این صورت بازیکنان در شرایط بهتری قرار می گیرند و می توانند به تیم یاری نمایند. به هر ترتیب در اردوی اسفندماه دیگر غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست، چرا که این آخرین فرصت ماست و باید برای آماده سازی نهایی تمامی نفرات را در اختیار داشته باشیم.

استیلی گفت: فراموش نکنیم که بازی های سختی در پیش داریم و با حریفانی روبرو می شویم که به هیچ وجه آسان نیستند. در این جهت به یاری و حمایت همه بخش های فوتبال کشور احتیاج داریم. اردوی خاتمهی آخرین فرصت ما برای ساختن یک تیم قدرتمند و هماهنگ است که بتواند ابتدا از مرحله اول با موفقیت عبور کند و پس از آن در مرحله نهایی به دنبال شکستن طلسم صعود به المپیک باشد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 831

به "حمید استیلی: پس از جلسه با فتاحی کادرفنی با لغو اردو موافقت کرد، در اردوی بعدی غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید استیلی: پس از جلسه با فتاحی کادرفنی با لغو اردو موافقت کرد، در اردوی بعدی غیبت هیچ بازیکنی قابل پذیرش نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید