جشنواره موسیقی فجر فراخوان داد

فراخوان سی وچهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به صورت رسمی برای دعوت از تمام گروه ها و هنرمندان علاقمند به حضور در این رویداد منتشر شد.

جشنواره موسیقی فجر فراخوان داد

به گزارش خبرنگاران، این فراخوان با مدنظر داشتن آیین نامه جشنواره موسیقی فجر تنظیم و برای دعوت از گروه های موسیقی منتشر می گردد.

هنرمندان علاقمند از هر سبک و از هر استانی می توانند با رجوع به این فراخوان از روش حضور و اجرا در جشنواره سی وچهارم موسیقی فجر که 24 تا 30 بهمن ماه امسال با دبیری شاهین فرهت برگزار می گردد، اطلاع پیدا کنند.متن فراخوان سی وچهارمین جشنواره موسیقی فجر به توضیح زیر است:

سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر هم زمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ 24 تا 30 بهمن 1397 برگزار خواهد شد. فراخوان حاضر بنا بر اهداف و ماموریت های معین گردیده در آیین نامه برگزاری جشنواره و شناسایی، ظرفیت سازی و حمایت از فعالیت های خلاقانه هنرمندان و گروه های موسیقی سراسر کشور با الویت معیارهای هنری هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم گردیده است. ستاد جشنواره با انتشار این فراخوان از کلیه گروه ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه ای دعوت می نماید تا در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت کنند. بدیهی است اجراهای منتخب این امکان را خواهند داشت تا در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه روند.

مدارک لازم:

ارائه نمونه تصویری از اثر

تکمیل فرم درخواست شرکت در جشنواره

متن اشعار یا کلام

شرایط:

مهلت ارسال مدارک: تا تاریخ 15/9/1397

نحوه ارسال مدارک:

1. از طریق بارگزاری در سایت سی وچهارمین دوره جشنواره موسیقی فجر به نشانی www.fajrmusicfestival.com

2. ارسال توسط پست سفارشی یا تحویل حضوری به ستاد جشنواره.

در صورت ارسال با پست و یا تحویل حضوری نمونه های تصویری بایستی روی لوح فشرده (در2 نسخه) یا فلش ارائه شوند.

نمونه تصویری باید حداقل 10 دقیقه با یکی از فرمت های WMV,MP4,VOB و بدون هرگونه ویرایش صوتی یا تصویری به گونه ای تهیه گردیده باشد که تمامی اعضای گروه در تصویر به طور کامل معین باشند.

از آنجایی که فراخوان به منظور انتخاب برای اجرای زنده در جشنواره تهیه گردیده است، نمونه های ارسالی باید نشانگر قابلیت های اجرای صحنه ای هنرمند یا گروه باشد.

اجراهایی که در جشنواره برای اولین بار به روی صحنه خواهند رفت در اولویت انتخاب قرار خواهند گرفت.

در بخش موسیقی کلاسیک گروه هایی که اجرای حداقل یک اثر از آهنگسازان ایرانی را در برنامه خود داشته باشند در الویت انتخاب قرار خواهند گرفت.

ارائه پارتیتور قطعات (در صورت وجود) در تسهیل و دقت ارزشیابی اجراها موثر خواهد بود.

در صورتی که شعر یا کلام آثار به زبانی غیر از فارسی است، ارسال ترجمه دقیق اشعار نیز الزامی است.

ترکیب اعضای گروه هنگام اجرا در جشنواره باید مطابق با فرم ثبت نام و نمونه تصویری ارسالی باشد. در صورت بروز اتفاق پیش بینی نگردیده و موجه که منجر به تغییرات جزیی در ترکیب گروه گردد، سرپرست موظف است مراتب را به دبیرخانه جشنواره اطلاع دهد تا نتیجه پس از آنالیز به گروه اعلام گردد.

متقاضیان طرح های موسیقایی در صورتی که توسط شورای انتخاب جشنواره پذیرفته شوند، برای یک اجرا به این رویداد دعوت خواهند شد.

هر اجرا شامل یک بخش، بدون تنفس با مدت زمان 45 دقیقه خواهد بود.

معین مکان، تاریخ و ساعت اجرا با توجه به وضعیت و شرایط فنی در اختیار ستاد جشنواره است.

رعایت حقوق مادی و معنوی پدیدآورندگان آثار ارائه گردیده در جشنواره (موسیقی، شعر و کلام) به عهده سرپرست گروه است.

تماس با دبیرخانه:

نشانی دبیرخانه جشنواره: تهران، خیابان حافظ، پایین تر از خیابان انقلاب، خیابان شهریار، جنب تالار وحدت، طبقه پنجم ساختمان بنیاد رودکی.

کد پستی: 1133914934

تلفن: 66721170-021 نشانی تار نمای اینترنتی: www.fajrmusicfestival.com

ایمیل: info@fajrmusicfestival.com

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 31 شهریور 1397 شناسه مطلب: 98

به "جشنواره موسیقی فجر فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره موسیقی فجر فراخوان داد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید