توسعه ارائه خدمات غیرحضوری بانک صنعت و معدن

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیر امور راهبری شعب بانک صنعت و معدن از توسعه ارائه خدمات غیرحضوری بانک همراستا با اجرای مصوبات و ابلاغیه های ستاد ملی مقابله با کرونا اطلاع داد.

توسعه ارائه خدمات غیرحضوری بانک صنعت و معدن

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، مصطفی راستی فر مدیر امور راهبری شعب بانک صنعت و معدن اعلام داشت: همراستا با اجرای مصوبات و ابلاغیه های ستاد ملی مقابله با کرونا، این بانک خدمات دیجیتالی خود را جهت کاهش مراجعه های حضوری و ارتقاء کیفیت و سرعت ارائه خدمات به مشتریان شامل سامانه پات (پذیرش اینترنتی درخواست تسهیلات)، سدف (سامانه اینترنت بانک دیجیتال فرایندی)، هدف (همراه بانک دیجیتال فرایندی) و ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی) توسعه داده است.

وی ضمن بیان مطلب فوق اضافه نمود: میزان حضور پرسنل در شعب بانک، مطابق مصوبات ستاد مقابله با کرونای هر استان خواهد بود و این بانک برابر مصوبات ستاد مقابله با کرونا به صنعتگران، کارآفرینان و هموطنان عزیز ارائه خدمت می کند و توصیه می گردد بمنظور حفظ سلامتی هموطنان و مشتریان گرامی حتی المقدور از مراجعه حضوری به بانک خودداری و نیازهای خود را بصورت غیر حضوری و به وسیله سامانه های دیجیتالی و دستگاههای خود پرداز مرتفع کنند.

مدیر امور راهبری شعب بانک صنعت و معدن اشاره نمود سامانه پات (پذیرش اینترنتی درخواست تسهیلات)، سدف (سامانه اینترنت بانک دیجیتال فرایندی)، هدف (همراه بانک دیجیتال فرایندی) و ساحب (سامانه اعتبارات حدی بانکی) خدمات دیجیتالی هستند که علاوه بر سهولت دسترسی دارای تنوع زیادی در ارائه خدمات به مشتریان می باشند.

راستی فر تأکید کرد: همه گیری کرونا آسیب زیادی به کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط وارد کرده است و بانک صنعت و معدن رسالت خود می داند در جهت یاری به رونق فراوری از تمام ظرفیت های خود استفاده نماید.

وی اضافه نمود: این بانک همچنین مطابق مصوبات ارکان سیاستگذار بالادستی به ویژه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تعویق اقساط مشتریان آسیب دیده به ویژه مشتریان دارای تسهیلات قرض الحسنه و مشتریان خرد اقدام کرده و کوشش برای تأمین نیازهای سرمایه در گردش مشتریان صنعتی و معدنی را به عنوان اولویت اصلی در دستور کار خود قرار دهد.

->

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5665

به "توسعه ارائه خدمات غیرحضوری بانک صنعت و معدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه ارائه خدمات غیرحضوری بانک صنعت و معدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید