بوق خودروی تسلا صدای بز می دهد

به گزارش نوای پرنده پارسی، ماسک در پاسخ گفت: این ویژگی قطعا به بازار خواهد آمد، اما فقط در خودرو های جدید خواهد بود ما تقریبا تا سال گذشته هیچ بلندگویی به خارج نداشتیم. شما می توانید به راحتی صدای داخل را تغییر دهید.

بوق خودروی تسلا صدای بز می دهد

علاوه بر مشخصه های رانندگی، تأیید هویت دو مرحله ای هم به همراه اتومبیل های تسلا عرضه خواهد شد

ایلان ماسک می گوید خودرو های جدید تسلا بوق هایی خواهند داشت که می توانند مانند بز صدای بع فراوری نمایند.

در یک رشته توییت از مدیرعامل شرکت تسلا راجع به دوجو (Dojo یک رایانه جدید شبکه عصبی است که این شرکت ظاهرا در حال توسعه آن است) پرسیده شد، و این که آیا این صحبت های مضحک درباره ساخت بوقی که صدای بز فراوری می نماید پیغام مخفی است یا انتشار گسترده به روزرسانی نرم افزار؟

ماسک در پاسخ گفت: این ویژگی قطعا به بازار خواهد آمد، اما فقط در خودرو های جدید خواهد بود ما تقریبا تا سال گذشته هیچ بلندگویی به خارج نداشتیم. شما می توانید به راحتی صدای داخل را تغییر دهید.

ماسک همچنین اظهار داشت علاوه بر این که بوق این اتومبیل ها شبیه صدای بز است، آن ها در به روزرسانی های آینده خود ویژگی های دیگری هم خواهند داشت. این وسیله های نقلیه قادر خواهند بود به وسیله سیستم اتوماتیک هنگام رسیدن به چاله ها در صورت امنیت انجام کار سرعت خود را کم نموده یا از اطرافشان رد گردد.

ماسک مدعی است در آینده تسلا قادر خواهد بود تا با استفاده از این فناوری میدان ها را دور بزند. این خودرو البته نخواهد توانست میدان ها را به طور کامل طی کند، اما شاید یک یا دو سال طول بکشد تا اتومبیل های تسلا به خوبی میدان های سراسر دنیا را طی نمایند.

ماسک افزود: این دنیا بی نهایت پیچ و خم عجیب دارد.

ایلان ماسک پیشتر گفته بود اولین اتومبیل های خودران، تا خاتمه سال جاری به بازار خواهد آمد. ماسک در آن موقع گفت: این اتومبیل تقریبا به جایی رسیده است که می توانم بدون هیچ مداخله ای از خانه تا محل کار بروم و البته داخل ساختمان رفته و در موقعیت های متنوع زیادی قرار گیرم.

علاوه بر مشخصه های رانندگی، تأیید هویت دو مرحله ای هم به همراه اتومبیل های تسلا عرضه خواهد شد. این مشخصه یک شکل امن تر برای ورود به وسیله دو دستگاه است (درمقایسه با یک دستگاه).

ماسک ابتدا گفته بود که این تأیید هویت دو مرحله ای در ماه مه 2019 به بازار عرضه می گردد و سپس گفت که این تأخیر دیرهنگام، شرم آور است. ماسک در توییتی نوشت: تأیید هویت دو مرحله ای به وسیله اس ام اس و یا برنامه تأیید هویت، در حال حاضر مراحل خاتمهی ارزیابی خود را سپری می نماید.

تسلا با این که نسبت به همه رقبای خود فروش کمتری داشته است ماه گذشته ارزشمند ترین شرکت اتومبیل سازی دنیا شد.

منبع: ایندیپندنت

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4899

به "بوق خودروی تسلا صدای بز می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوق خودروی تسلا صدای بز می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید