برای باخت هایمان دنبال مقصر نیستم، در حال برطرف ضعف ها هستیم

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی آدینه شب در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل گل گهر سیرجان گفت: به تیم مقابل و کادرفنی شان تبریک و خسته نباشید می گویم. به تیم خودمان خسته نباشید می گویم چرا که در بیشتر بازی در نظم و تاکتیکی که مدنظرمان بود خوب کار کردند.

برای باخت هایمان دنبال مقصر نیستم، در حال برطرف ضعف ها هستیم

وی اضافه کرد: فوتبال همین است و وقتی از یک سری از موقعیت هایتان استفاده نکنید، این فرصت را به حریف می دهید که بتواند بهتر از موقعیت ها استفاده کند.

وی با بیان اینکه هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که سطح رشد و پیشرفت تیم مشهود است، اضافه کرد: کاری با یکسری نگاه های مغرضانه ندارم و کسانی که فنی می توانند تیم ما را آنالیز نمایند، متوجه هستند که من چه می گویم.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد: روی یک ضربه ایستگاهی که از قبل هم پیش بینی می کردیم اسیر گادوین منشأ شدیم. تفاوت منشأ با بازیکنان دیگر مشهود بود. برای باخت هایمان دنبال مقصر نیستم و همه چیز به عهده سرمربی است. برای تیم هایی مثل ما بین بازیکنان خارجی و ایرانی تفاوت وجود دارد.

ربیعی به قانون منع جذب بازیکن خارجی پرداخت و گفت: این مساله مهمی است چرا که بازیکنی مثل منشأ کیفیت خود را نشان می دهد. از قانون منع جذب بازیکن خارجی گله ندارم و به هر حال این اتفاق اتفاق افتاده است اما فقط صحبتم با قانون گذار است که یک زمانی یک تیم بازیکن خارجی دارد و ایرادی ندارد قرارداد ادامه پیدا کند اما باید بگویم تمدید با جذب بازیکن خارجی هیچ فرقی نمی کند.

وی اضافه کرد: قانون باید طوری باشد که مساوات رعایت گردد و تیم هایی که به تازگی به لیگ برتر آمده اند هم اجازه جذب بازیکن خارجی را داشته باشند. در یک سری پست ها در فوتبال کشورمان با فقر شدید روبرو هستیم و کسانی که در کارزار جابجایی هستند این را می دانند.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد: گادوین منشأ از لحاظ کیفی با دیگر بازیکنان متفاوت تر نشان داد و با احترام به تیم گل گهر سیرجان قائلم تمام برنامه های آن ها را می دانستیم و تمام راه های بازی این تیم را بسته بودیم. به نظر من اتفاقات به این تیم یاری کرد تا پیروز شوند.

ربیعی اعلام کرد: در 15 دقیقه آخر سه چهار موقعیت خیلی خوب داشتیم. اما در کل به بچه ها خسته نباشید می گویم چرا که خیلی خوب جنگیدند و خیلی خوب بازی کردند.

وی در مورد اینکه کیفیت تیمش نسبت به هفته قبل بهتر شده است، شرح داد: بسیار از هفته قبل جلو تر بودیم و از لحاظ روحی و روانی هم در شرایط خوبی هستیم اما در عین حال این فوتبال است و با امیدواری به سراغ هفته بعد می رویم. ما در فضایی قرار گرفته ایم که در تمام ابعاد احتیاج به هماهنگی بیشتر داریم و این رفته به رفته رفع می گردد. ضعف هایی داریم اما اکنون جلوتر از هفته قبل هستیم و در حال رفع کردنش هستیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره سوالی درباره عملکرد محمد قاضی و استفاده از سجاد آشوری، گفت: قاضی در این بازی خیلی کوشش کرد اما فرصت بیشتری می خواهد. او کارش را انجام داد و از تجربه و توانایی اش استفاده کرد. من از عملکردش راضی هستم چرا که در پرسینگ و دفاع در نیمه حریف به تیم ما خیلی یاری کرد. سجاد آشوری هم از زمانی که به داخل زمین آمد توانست کارایی اش را داشته باشد. به هر حال برنامه ریزی ما این بود و یکی از کسانی که فکر می کردیم می تواند به ما یاری کند همین بازیکن بود. کریم زاده هم که در این پست بازی کرد، بسیار خوب و مفید بود.

ربیعی همچنین در پاسخ به سوالی درباره کیفیت چمن گفت: به نظر من کیفیت چمن مسئله ای ندارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5647

به "برای باخت هایمان دنبال مقصر نیستم، در حال برطرف ضعف ها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای باخت هایمان دنبال مقصر نیستم، در حال برطرف ضعف ها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید