ببینید ، انتقام عجیب عاشقانه از یک دختر در تهران ، همسایه ها تاوان عشق نافرجام را دادند

به گزارش نوای پرنده پارسی، جوان عاشق پیشه در یک انتقام عاشقانه به محله دختر مورد علاقه اش رفت و همسایه ها را هدف انتقامش قرار داد.

ببینید ، انتقام عجیب عاشقانه از یک دختر در تهران ، همسایه ها تاوان عشق نافرجام را دادند

به گزارش خبرنگاران، صبح روز یکشنبه 17 اردیبهشت وقتی ساکنان بن بست لاله از خواب بیدار می شوند و برای رفتن سر کارشان سراغ خودروی خود می روند انگار آب سردی روی سرشان ریخته می گردد. کوچه پر از شیشه های خرد شده است و مردمی بهت زده که دست روی دست گذاشته و مات و مبهوت به خسارت صبحگاهی شان چشم می دوزند.

زمزمه ها حکایت از آن دارد که یک مرد جوان که عاشق یکی از دختران محل بوده در لجبازی عاشقانه به تخریب خودروهای داخل کوچه دست زده است.

یکی از اهالی می گوید: ساعت حدود 2 نیمه شب برخی اهالی محل سر و صدایی در کوچه شنیدند. جوان موتور سوار در آن ساعت وارد کوچه شده و تعدادی خودرو را تخریب نموده و رفته است اما یک ساعت بعد دوباره سر و صدایی در کوچه آمده و باز هم چند نفر متوجه شده اند که در کوچه اتفاقی افتاده است که آن زمان هم دوباره بقیه خودروهای کوچه را تخریب نموده است.می گویند مسائل خانوادگی انگیزه این فرد برای این اقدام بوده است.در حال حاضر هم خسارت دیدگان شکایت نموده و پلیس آگاهی در حال پیگیری است.

زن جوانی که خودروی شوهرش در حمله این جوان خسارت دیده است می گوید: صبح که شوهرم می خواسته سرکار برود، دیده که خودروی او آسیب دیده است.همه شیشه ها خرد شده بود.خودروی ما سرکوچه پارک بود و انگار دم دست ترین خودرو بود و حسابی ضربه به آن وارد شده بود.برای همین خسارت زیادی دیده است.

رسیدگی به این موضوع تا رازگشایی از این اتفاق عجیب در دستور کار پایگاه چهارم پلیس امنیت تهران قرار داشت تا اینکه ظهر دیروز با تحقیقات اطلاعاتی دختر جوانی از اهالی محل، یک پسر جوان را به عنوان عامل تخریب خودروها معرفی کرد.

به این ترتیب پسر جوان دستگیر شد اما در برخورد ابتدایی با پلیس منکر آسیب زدن به خودروها شد و گفت هیچ ارتباطی با این ماجرا ندارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7800

به "ببینید ، انتقام عجیب عاشقانه از یک دختر در تهران ، همسایه ها تاوان عشق نافرجام را دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید ، انتقام عجیب عاشقانه از یک دختر در تهران ، همسایه ها تاوان عشق نافرجام را دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید