الهامی: 3 امتیاز را خیلی راحت از دست دادیم، فولاد در کل بازی یک موقعیت نصف و نیمه داشت!

به گزارش نوای پرنده پارسی، ساکت الهامی، مربی تیم فوتبال ماشین سازی مدعی شد فولاد در مصاف با این تیم تنها یک موقعیت گل نصف و نیمه داشته است.

الهامی: 3 امتیاز را خیلی راحت از دست دادیم، فولاد در کل بازی یک موقعیت نصف و نیمه داشت!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از تبریز، ساکت الهامی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: همان طور که خودتان مشاهده کردید، یک بازی پرفشار انجام دادیم. روز گذشته هم گفتم که هر تیمی که از موقعیت هایش استفاده کند برنده بازی می شود. به تیم فولاد و جواد نکونام تبریک می گویم، چرا که به آن چیزی که می خواستند، رسیدند.

وی ادامه داد: ما در این بازی دنبال سه امتیاز بودیم و بازی را خوب شروع کردیم. ما به گل هم رسیدیم، ولی بعد از گل های مان خیلی زود گل مساوی و در نهایت گل سوم را دریافت کردیم. فکر می کنم در هفته های گذشته به اندازه تمام تیم هایی که مقابل فولاد موقعیت داشتند، ما در این بازی موقعیت گل ایجاد کردیم. در بحث ضربات ایستگاهی فولادی ها بچه های ما جوانی و بی تجربگی کردند. فولاد در کل بازی یک موقعیت نصف و نیمه داشت. سه ضربه ایستگاهی هم داشتند که از دو ضربه ایستگاهی به گل رسیدند. فکر می کنم بازیکنان ما بازی خوبی ارائه کردند، مالکیت بازی را در اختیار داشتیم و موقعیت های زیادی هم ایجاد کردیم، اما جوانی و بی تجربگی باعث شد نتوانیم از موقعیت های مان استفاده کنیم. فولاد تیمی کاملاً حرفه ای بود که به سه امتیاز رسید و به آنها تبریک می گویم.

الهامی در پاسخ به این سؤال که چه تدابیری داشتند که بی تجربگی بازیکنان ماشین سازی مقابل تجربه فولادی ها دردسرساز نشود، گفت: تیمی که جوان است در جاهایی اشتباه می کند که خیلی از مواقع جبران آن سخت است. شاید اگر موقعیت هایی که ما داشتیم را فولاد داشت نتیجه خیلی بدتر از این می شد. ما باز هم با جوانان کار می کنیم تا تجربه لازم را کسب کنند. متأسفانه تیم ما یک مقدار جوان است. جوان انگیزه لازم را دارد، اما باید تمرکز و تجربه لازم را به آنها اضافه کنیم تا بتوانند در ادامه راه عملکرد خوبی داشته باشند.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی ادامه داد: فکر می کنم تیم ما روند روبه رشدی داشته است و در هفته های آینده عملکرد بهتری از بازیکنان ما شاهد خواهید بود. ما در این بازی سه امتیاز را خیلی آسان از دست دادیم و ناراحتی من از این است که می توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، اما در نهایت باختیم. دو بار از حریف پیش افتادیم، اما روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم. غیبت بازیکنان مصدوم و محروم ما از جمله لک و بهزادی کریمی روی عملکردمان تأثیرگذار بود. قطعاً ما در ادامه مسابقات پیشرفت خواهیم کرد و شاهد عملکرد بهتر بازیکنان خواهیم بود.

وی در واکنش به اعتراض شاهین ثاقبی هنگام تعویضش شرح داد: من اصلاً این صحنه را ندیدم! شاهین یکی از بازیکنان خوب ماست، اما به دلیل مصدومیت او را تعویض کردیم. در واقع ما یک تعویض اجباری داشتیم. بازیکنانی که می خواستیم وارد زمین کنیم همان بازیکنانی بودند که به زمین آمدند، اما شاهین جزو بازیکنانی نبود که می خواستیم تعویض شان کنیم.

الهامی در ادامه افزود: بازیکنان فولاد در فاصله 25 متری از دروازه شان دفاع می کردند و برای عبور از آنها راهی جز استفاده از کناره های زمین نداشتیم. ما یا باید با شوت به دروازه فولاد می رسیدیم یا با ارسال، اما از هر دو راه به دروازه حریف راهی پیدا نکردیم. در این بازی جز شرمندگی چیزی برای ما نماند. نکونام براساس فلسفه خود تیمش را ساخته است و براساس تفکراتی که داشت در این بازی هم تیمش را وارد زمین کرد.

وی درباره عدم حضور خطیبی روی نیمکت در این بازی اظهار کرد: در شرایط بازی امروز حضور سرمربی کنار خط اهمیت زیادی داشت. اگر خطیبی کنار زمین بود شرایط بهتر می شد. اتفاقاتی که در بازی افتاد باعث شد جریان بازی از دست ما خارج شود و گل بخوریم. ای کاش فولاد گلی کلاسیک به ما می زد، اما ما متأسفانه به نوعی گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم. فولاد تیم خوبی است و به چیزی که می خواست رسید. این نوع فوتبالی است که نکونام برنامه ریزی می کند، فوتبال بدی هم نیست و به آنها هم تبریک می گویم.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی در پاسخ به این پرسش که اگر حامد لک و مسیح زاهدی در این بازی حضور داشتند نتیجه تغییر می کرد، گفت: اگر لک و زاهدی بودند قطعاً نتیجه تغییر می کرد. تیم جوان یکی دو مسئله دارد، یکی اینکه وقتی از هم می پاشد جمع کردن آن سخت است، یکی هم اینکه گل های بچگانه می خورد، ولی تیم جوان خوب می دود و اگر سوار موج مثبت شود خیلی خوب می تواند استفاده کند. شک نکنید که این تیم هم پیروز خواهد شد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2788

به "الهامی: 3 امتیاز را خیلی راحت از دست دادیم، فولاد در کل بازی یک موقعیت نصف و نیمه داشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: 3 امتیاز را خیلی راحت از دست دادیم، فولاد در کل بازی یک موقعیت نصف و نیمه داشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید