استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شکست دهد

به گزارش نوای پرنده پارسی، سید داود حسینی پیشکسوت و مربی تیم های پایه استقلال در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: هرچند سپاهان هم بازی بسیاری خوبی انجام داد، اما در آن بازی خاص این حق آبی پوشان بود که به پیروزی برسند. شاگردان استراماچونی از هر لحاظ از حریف خود در نقش دنیا برتر بودند.

استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شکست دهد

وی اضافه کرد: استراماچونی تیمی بسیار خوب از استقلال ساخته و اگر این فرایند ادامه پیدا کند و مسائل هم حل گردد، قطعا این تیم شانس خوبی برای قهرمانی دارد و حتی حرفهای زیادی هم در آسیا خواهد داشت. این تیم حتی اگر مقابل سپاهان شکست هم می خورد باز هم چیزی از ارزشهای آن کم نمی شد.

پیشکسوت آبی پوشان در مورد پنالتی دیده نشده این تیم گفت: این درست که یک پنالتی واضح دیده نشد، اما نباید گفت اگر آن پنالتی گرفته می شد استقلال 3 بر 2 بازی را می برد. اصلا شاید ندیده شدن آن پنالتی بازیکنان را بیشتر تهییج کرد و انگیزه آنها را برای فشار بیشتر به سپاهان بالا برد و یک انرژی مثبت به تیم تزریق کرد. چه بسا اگر آن پنالتی گرفته می شد جریان بازی کاملا تغییر می کرد.

حسینی در ادامه بیان داشت: سپاهان در 10 بازی یک گل آن هم از روی نقطه پنالتی خورده بود و از استقلال در یک بازی 2 گل خورد. این اتفاق برای تیم های دیگر مثل تراکتور و صنعت نفت هم تکرار شده بود. تیم هایی که عملکرد دفاعی فوق العاده ای داشتند اما در یک بازی از استقلال شکست سنگین خوردند. احتمال این که این اتفاق مقابل شهر خودرو هم تکرار گردد زیاد است.

مربی تیم های پایه آبی پوشان تصریح داشت: این اشتباهی بود که آن تیم ها مقابل استقلال مرتکب شدند و خواستند با تکیه بر قدرت دفاعی شان بازی را ببرند. اما استراماچونی ابزار کافی برای تنوع تاکتیک های تهاجمی دارد و هر تیمی به اشتباه مقابل آنها دنبال دفاع باشد بیشتر با خطر روبرو می گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3188

به "استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شکست دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال می تواند شهر خودرو را با نتیجه سنگین شکست دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید