اسبی که دست هنرپیشه های هالیوود را هم از پشت بست!

به گزارش نوای پرنده پارسی، ویدئویی از اسبی که با شگردی جالب از کار کردن و همچنین سواری دادن به سوارکاران ممانعت می کند، به ویدئویی داغ در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است.

اسبی که دست هنرپیشه های هالیوود را هم از پشت بست!

به گزارش خبرنگار ، بدون شک این تنها انسان نیست که در بین موجودات آفریده شده دارای امتیاز هوش و ذکاوت است. موجودات دیگر نیز از شگردهای خاص در موارد مختلف مانند شکار، فرار از خطر و حتی فریب سایر موجودات دیگر استفاده می کنند. مانند اسبی با نام جینگانگ که شگردی خاص را برای کارنکردن و همچنین سواری ندادن به سوارکاران مورد استفاده قرار می دهد.

در ویدئویی که توسط شخصی با نام فراسیسکو زالاسار در فیسبوک منتشر شده است، نشان می دهد که این اسب چگونه در موقعیت های مختلف و هنگامی که قرار است مورد استفاده قرار گیرد خود را به مردن می زند. زالاسار این ویدئو را با کپشن این اسب با زدن خود به مردن به کسی سواری نمی دهد در فیسبوک منتشر کرد. این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از 23 میلیون بیننده داشته است. همچنین این ویدئو پس از انتشار در یوتیوب توجه بینندگان زیادی را به خود جلب کرد.

انتشار این ویدئو در فیسبوک واکنش کاربران را نیز به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: باورکردنی نیست. این اسب یک هنرپیشه قهار است. به چشم ها و زبانش دقت کنید. همچنین کاربر دیگری در کامنتی دیگر نوشت: این اسب تمام زندگی مرا برایم تداعی می کند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2835

به "اسبی که دست هنرپیشه های هالیوود را هم از پشت بست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسبی که دست هنرپیشه های هالیوود را هم از پشت بست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید