ارواح ورزشکاری که ماموران پلیس را به پارک کشاندند!

به گزارش نوای پرنده پارسی، حرکت اتوماتیک یکی از وسایل ورزشی در پارکی در هند ده ها مامور پلیس را به این پارک کشاند که در ادامه به واقعیت ماجرا اشاره خواهد شد.

ارواح ورزشکاری که ماموران پلیس را به پارک کشاندند!

به گزارش خبرنگار، آیا شما نیز جزو افرادی هستید که به روح اعتقاد دارند؟ چه به روح اعتقاد داشته باشید یا نداشته باشید بعضی اوقات در بعضی مکان ها اتفاقاتی رخ می دهد که هنوز هیچ شرح معقولی برای آن ها پیدا نشده است. اما در کنار این اتفاقات عجیب و غریب که شرحی برای آن ها وجود ندارد بعضی اوقات نیز ویدئو هایی از همین دست در فضای مجازی منتشر می گردد که ساختگی هستند، مانند ویدئویی که به تازگی ده ها مامور پلیس هند را به یکی از پارک های این کشور کشاند.

بنا به گزارش رسانه های محلی هند پس از آنکه در تاریخ 13 ژوئن پلیس هند در جریان حرکت اتوماتیک یکی از وسایل ورزشی پارک کاشیرام در منطقه جهانسی واقع در ایالت اوتار پرادش نهاده شد بلافاصله در این پارک حاضر شد. در این اتفاق که در هنگام قرنطینه سراسری نیز رخ داد در حالی که هیچ فردی با این وسیله ورزش نمی کرد این وسیله بصورت اتوماتیک حرکت می کرد. در ویدئوی منتشر شده در حالی که ده ها مامور پلیس در اطراف این وسیله ورزشی ایستاده اند و حتی یکی از آن ها با تلفن همراه خود مشغول تهیه ویدئو از این صحنه است دیده می شوند.

اما واقعیت ماجرا چه بود؟ ماموران پلیس که برای آنالیز در این پارک حضور یافته بودند در بیانیه ای ضمن رد ادعای ورزش ارواح اعلام کردند که استفاده از گریس اضافی موجب حرکت این وسیله ورزشی شده است. ظاهرا یکی از افراد محلی برای ترساندن مردم اقدام به حرکت دادن این وسیله ورزشی و سپس تهیه ویدئو از آن نموده بود. گریس استفاده شده موجب شده بود تا این وسیله ورزشی برای دقایقی طولانی حرکت نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 14 شهریور 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4762

به "ارواح ورزشکاری که ماموران پلیس را به پارک کشاندند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارواح ورزشکاری که ماموران پلیس را به پارک کشاندند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید