آژانس های مسافرتی تابستان 98 را چگونه گذراندند؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، این روز ها دغدغه اصلی آژانس های مسافرتی، فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های گردشگری غیرمجاز است.

آژانس های مسافرتی تابستان 98 را چگونه گذراندند؟

خبرنگاران: رضا نظامی عضو هیئت مدیره کانون سراسری انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری، زیارتی و الکترونیک کشور،درباره وضع این روزهای آژانس های مسافرتی اظهار کرد: آژانس های مسافرتی در تابستان سال جاری نسبت به سال های گذشته تا اندازه ای با افت فروش روبرو بودند. دغدغه اصلی آن ها هم سایت ها و اپلیکیشن هایی هستند که فعالیت می نمایند و شاید بعضی از آن ها نیز مجوز قانونی را نداشته باشند؛ اما دامپینگ نمایند.

وی گفت: ما پیگیر موضوع جلوگیری از فعالیت سایت ها و اپلیکیشن های غیرمجاز هستیم، ولی هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم.

محمود فخری نایب رئیس کانون انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری، زیارتی و الکترونیک کشور نیز دغدغه های دفاتر خدمات مسافرتی را چنین تشریح کرد: دفاتر خدمات مسافرتی در شرایط فعلی دائماً تعدیل نیرو دارند. یکی پس از دیگری درخواست تعلیق اجباری دارند و در نهایت درهای بعضی از آنها بسته می گردد.

وی اضافه کرد: هم اکنون 90 درصد افرادی که در دفاتر خدمات مسافرتی کار می نمایند، خانم هستند و وقتی فعالیت این دفاتر مختل گردد، خانم ها نسبت به آقایان آسیب بیشتری می بینند و در چنین مواقعی باید دید که برای خانم های شاغل در دفاتر مسافرتی چه شرایطی به وجود می آید.

نایب رئیس کانون انجمن های صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری، زیارتی و الکترونیک کشور درباره تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه گفت: قطعاً تبدیل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به وزارتخانه فواید قابل توجهی دارد؛ به عنوان مثال به جای آنکه در طول سال شاهد تغییر چند باره رئیس سازمان باشیم، یک وزیر با رأی نمایندگان وارد وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می گردد و حداقل تا 4 سال در این وزارتخانه می ماند و نمایندگان نیز بر کار وزارتخانه زیر نظر او نظارت می نمایند.

فخری ادامه داد: به نظر من علی اصغر مونسان هم اکنون با وظایف و نحوه کار وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آشنایی کافی دارد و برنامه های خوبی را هم تا به امروز داشته و می تواند در جهت انجام وظایف وزارتخانه پیروز باشد. به نظر می رسد که امروز مونسان بهترین گزینه برای وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2133

به "آژانس های مسافرتی تابستان 98 را چگونه گذراندند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آژانس های مسافرتی تابستان 98 را چگونه گذراندند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید