2 سریال جدید از امشب پخش می گردد

سریال های زندگی از نو و بازی نقاب ها از امشب (7 مهر ماه) به ترتیب از شبکه های پنج و دو سیما راهی آنتن می شوند. در این سریال ها بازیگرانی چون رضا کیانیان و آزیتا حاجیان ایفای نقش نموده اند.

2 سریال جدید از امشب پخش می گردد

به گزارش خبرنگاران، اولین قسمت سریال زندگی از نو به تهیه نمایندگی مهدی شفیعی و کارگردانی علی محمد قاسمی از روز شنبه (7 مهرماه) ساعت 23 از شبکه پنج سیما روی آنتن می رود.

رضا کیانیان، علیرضا خمسه، ستاره اسکندری، مینا جعفرزاده، کمند امیر سلیمانی، آرش مجیدی، خیام وقار، ژیلا آل رشاد، حدیث نیکرو، مجید پتکی، امیر حامد، متین ستوده، مرتضی ضرابی، محمد علی ساربان، اکبر معززی، حمید رضا سنگیان و... از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش نموده اند.

مجموعه تلویزیونی زندگی از نو، در 26 قسمت 42 دقیقه ای داستان زوج جوانی را روایت می نماید که به شمال می روند و کمپ گردشگری ایجاد می نمایند. این مجموعه کوشش نموده است در قالب داستان به موضوعات همچون محیط زیست، منابع طبیعی و اقتصاد نیز بپردازد.

این سریال از شنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت 23 پخش و تکرار آن روز بعد ساعت 19 بازپخش می گردد. همچنین روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته نیز خلاصه قسمت های پخش گردیده راهی آنتن می گردد.

همچنین سریال بازی نقاب ها به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه نمایندگی علی مهام از امشب (شنبه 7 مهر ماه) ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می گردد.

آزیتا حاجیان، جعفر دهقان، منوچهر آذر، بابک انصاری، رحیم نوروزی، مهرداد ضیایی، فرهاد بشارتی، مهسا هاشمی، یلدا قشقایی، لیلا برخورداری، صفا آقاجانی، مینا نوروزی، سیما خضرآبادی و... از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال نقش آفرینی نموده اند.

در خلاصه داستان این سریال که تیتراژ آن را سالار عقیلی خوانده است، آمده: دو طایفه ترکمن یکی در کار اسب و دیگری در کار گندم، بعد از سال ها نزاع و درگیری خونین تصمیم به مصالحه می گیرند و دو جوان از این دو طایفه که پدرهایشان به دست هم کشته گردیده اند با هم وصلت می نمایند و...

مجموعه تلویزیونی بازی نقاب ها کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 راهی آنتن می گردد. خلاصه هفتگی این سریال نیز پنجشنبه ها ساعت 21:30 و تکرار آن در ساعت های 1:30، 12:15 و 16:15 روز بعد پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "2 سریال جدید از امشب پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 سریال جدید از امشب پخش می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید