10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین

به گزارش نوای پرنده پارسی، بدون اغراق، شیطان کش به یکی از مهم ترین انیمه های دنیا در یکی، دو سال اخیر تبدیل شده است. دنباله سینمایی این انیمه تماشایی همین امسال منتشر شد و پرفروش ترین انیمه تاریخ شد. همین الان هم از نظر فروش با دیگر فیلم های مطرح دنیا در حال رقابت است. شیطان کش داستان پسری به نام تانجیرو است که وقتی به خانه برمی شود متوجه می شود به جز نزوکو، خواهر کوچک ترش، کل خانواده اش توسط موجودات شیطانی به قتل رسیده اند. تنها نزوکو جان سالم به در برده و یک نیمه انسان-نیمه شیطان شده است. تانجیرو همراه با خواهرش راهی سفری طولانی می شود، عضو نیروهای شیطان کش می شود و تلاش می کند راهی برای درمان خواهرش پیدا کند.

10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ سرگرمی و سفر بیشتر بدانید.

حماسه بدیع کویوهارو گوتوگه در قالب مانگا هم پیروزیت زیادی داشت، اما پس از تبدیل شدن به یک فیلم و سریال انیمه بود که محبوبیتی افسانه ای بین مخاطبان به دست آورد. در نظرسنجی که به تازگی اجرا شده، معلوم شد که 90 درصد مردم ژاپن نام شیطان کش به گوششان خورده و با آن آشنایی دارند. یک آمار حیرت انگیز! یکی از مهم ترین نقاط قوت شیطان کش که باعث رسیدن به چنین محبوبیت بی نظیری شده، شخصیت پردازی فوق العاده آن است. داستان گوتوگه پر است از شخصیت هایی جذاب، دوست داشتنی و باورپذیر، همراه با دغدغه هایی عمیق و متقاعد کننده. این ویژگی ها حتی در بین دشمنان و ضدقهرمانان داستان هم دیده می شود. به همین دلیل در این مطلب می خواهیم نگاهی بیاندازیم به ده شخصیت برتر جهان داستانی شیطان کش، بیایید ببینیم میان این همه شخصیت جذاب و دوست داشتنی، کدام ها پرداخت و جایگاه قوی تری دارند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در ادامه این مطلب، نکته های داستانی مهمی لو می رود.

10. کاگایا اوبویاشیکی

اطلاعاتی که درباره کاگایا اوبویاشیکی داریم خیلی کم است، یکی از دلایل اصلی اش این است که این شخصیت دوست داشتنی در جهان داستانی شیطان کش، هنوز آن چنان که باید مطرح نشده است. اوبویاشیکی ظرفیت های پنهان زیادی دارد و بی صبرانه منتظر هستیم که جنبه های تازه ای از شخصیت او را ببینیم.

این را می دانیم که کاگایا نقش مهمی در اتفاقات بعدی داستان شیطان کش ایفا می کنند. هواداران بی صبرانه منتظر نقش رهبر گروه شیطان کش ها در داستان زندگی تانجیرو و شاید بتوان گفت کل بشر هستند.

9. کیوجورو رنگوکو

در اواخر داستان متوجه شدیم که فن تنفس تازه تانجیرو کاملا آتشین است، این احتمال اصلا بعید نیست که این قضیه با فن مبارزه هاشیرای شعله، کیوجورو رنگوکو ارتباط داشته باشد. در فیلم قطار موگن دیدیم که تانجیرو احتمالا توصیه های تازه ای از کیوجورو یاد گرفته است. به نظر می آید فن تنفس آتشین نقشی مهم در ادامه داستان خواهد داشت.

رنگوکو در سریال تقریبا در اواخر داستان معرفی گشت. شناخت چندانی از او نداشتیم. ولی در فیلم قطار موگنحضور کاملا پررنگی داشت. با ابعاد تازه ای از شخصیت او آشنا شدیم. هم مهارت فوق العاده اش در مبارزه را دیدیم و هم میزان از خودگذشتگی و فداکاری اش را. اغراق نیست اگر بگوییم فیلم قطار موگن در اصل درباره او بود و نه تانجیرو.

8. گیو تومیوکا

گیو هاشیرای آب است. آشنایی تانجیرو با فن تنفس آب به این معنی است که او به احتمال زیاد تلاش هایی برای ورود به پیروان هاشیرای آب خواهد کرد.

گیو تومیوکا در همان ابتدای سریال وارد داستان شد و ورود به یاد ماندنی هم داشت. او بود که به ظرفیت های تانجیرو پی برد، متوجه شد که نزوکو همچنان بختی برای نجات یافتن دارد و آن ها را راهنمایی کرد. از آن موقع به بعد دیگر آن چنان که باید چیزی از او ندیده ایم. بی صبرانه منتظر حضور بعدی او هستیم.

7. اینوسکه هاشیبیرا

اینوسکه در اواسط داستان به تانجیرو می پیوندد و یکی از همراهان وفادارش می شود. سبک مبارزه او درست مثل ظاهرش، حیوانی و وحشیانه است. اینوسکه یکی از جذاب ترین شخصیت های کل جهانی شیطان کش را دارد، او در فیلم قطار موگن هم توانایی های فراوان خود را به نمایش گذاشت.

او شاید بعضی وقت ها متهورانه و عجیب و غریب عمل کند، ولی این ظاهر پرجنب وجوش در اصل تلاشی است برای پنهان کردن باطن مهربان و محبتی که نسبت به دوستان و نزدیکانش دارد. او همیشه تلاش خود را می کند که به این دوستان آسیبی وارد نشود، به هر قیمتی که هست.

6. زنیتسو آگاتسوما

زنیتسو بدون تردید یکی از غیرقابل پیش بینی ترین شخصیت های کل مجموعه است. او ابتدا در قالب یک شخصیت بزدل و بامزه معرفی می شود تا فضای تلخ سریال کمی رقیق شود، ولی بعدا متوجه می شویم که همین زنیتسوی ترسو یک فن تنفس حیرت انگیز دارد، فن تکنیکی که به شکلی عجیب تنها در حالت بی هوشی به سراغش می آید!

اینکه او حتما باید در حالت ناهوشیار باشد تا بتواند مهارت خود را در مبارزه به رخ بکشد، گواهی بر این است که ناخودآگاه او چقدر برای مواجهه با خطرهای جدی تمرین دیده است. علاقه او به نزوکو هم یکی از جنبه های بامزه و لذت بخش شخصیت اوست که به داستان جانی تازه می دهد.

5. موزان کیبوتسوجی

الان دیگر مطمئن شدیم که در جهان شیطان کش، موزان ضدقهرمان اصلی است که رودرروی تانجیرو و یارانش قرار می گیرد، یک ضدقهرمان مرموز و به نوعی دوست داشتنی. همچون کاگایا اوبویاشیکی، موزان کیبوتسوجی هم هنوز شخصیتی مبهم است و خیلی چیزها درباره او نمی دانیم.

باید منتظر باشیم و ببینیم او چه نقشه هایی برای آینده بشر کشیده است. اگرچه با توجه به نیروهایی که به ارتش خون ریزش اضافه کرده است، تا حدودی می توان به محتوای این نقشه ها پی برد. قطعا این نقشه ها به هیچ وجه به نفع بشر نخواهند بود.

4. گنیا شینازوگاوا

در مجموعه شیطان کش، شیطان کش های زیادی معرفی گشته اند، ولی در میان آن ها، گنیا از همه خاص تر است. به خصوص با توجه به این که او اصلا توانایی تنفس درست و حسابی را هم ندارد.

گنیا با خوردن گوشت شیاطین قدرت خود را به دست می آورد. همین باعث می شود که مرتب در مرز بین انسان و شیطان در حرکت باشد، و مبارزی دورگه باشد که کلی ظرفیت بالقوه برای رونمایی دارد.

3. کانائو سویوری

معرفی کانائو به جهان شیطان کش تماشایی و زیبا بود، کاملا مشخص است که بین او و تانجیرو ارتباطی قوی برقرار است و بعدا در ادامه داستان بیشتر از آن ها خواهیم شنید.

همین الان هم شخصیت او اسرار و جذابیت های زیادی دارد. او می تواند گزینه ای عالی برای مبارزه با لشکر بی شمار موزان کیبوتسوجی باشد.

2. نزوکو کامادو

خواهر کوچک تر تانجیرو قربانی حمله یک شیطان می شود و در نهایت خودش به یک شیطان تبدیل می شود، اگرچه هنوز رگه هایی از انسانیت در وجودش باقی مانده و خیلی چیزها را تشخیص می دهد.

یکی از نقاط قوت سریال، رابطه پویایی است که بین نزوکو و برادرش تانجیرو برقرار است. نزوکو تنها یک قربانی صرف نیست که تانجیرو مجبور است تمام وقت خودش را صرف نجاتش کند. او بارها جنبه های تازه ای از خود نشان می دهد. چند بار پیش می آید که او جان تانجیرو و دیگر شخصیت ها را نشان می دهد.

نزوکو با وجود این که هیچ وقت نمی تواند صحبت کند، اما با همان رفتارها و سیمای خود خیلی خوب پیروز می شود شخصیت خود را نشان می دهد. او قدرت کنترل زیادی دارد، خیلی خوب پیروز شده جنبه انسانی خود را حفظ کند. بی صبرانه منتظریم ببینیم این شخصیت دوست داشتنی در سرانجامی داستان به چه سرنوشتی دچار می شود؟ آیا شاهد نجات او خواهیم بود؟

1. تانجیرو کامادو

در همان ابتدای داستان، تانجیرو یک تراژدی غم انگیز را تجربه کرد؛ به قتل عام رسیدن تمام خانواده (به جز خواهرش نزوکو). یک تراژدی شوک آور و دردناک. اما او مجبور بود تمام این ها را فراموش کند و به دنبال راه حلی برای نجات خواهرش باشد. در فیلم قطار موگن دیدیم که این فاجعه هنوز در اعماق ذهن تانجیرو جا خوش کرده و به این راحتی نمی تواند فراموشش کند.

تانجیرو یکی از محبوب ترین شخصیت های شیطان کش است. تعهد ، مسؤولیت پذیری، شجاعت و عشق بی حد و مرزش به خواهرش باعث شده اند که او یک قهرمان بی نقص باشد. نکته مهم تر این است که او یک جنگجوی شجاع و کامل نیست، اتفاقا در مبارزه نقص زیاد دارد و نبردها را با کلی بدبختی و تلفات پیروز می شود. همین باعث باورپذیری بیشتر او می شود.

تانجیرو هم نبردهای تماشایی را پشت سر گذاشته است و هم ظرفیت های آشکار نشده زیادی دارد. کاملا مشخص است که در آینده از او بیشتر خواهیم دید. تنها آرزویمان این است که او و خواهرش در نهایت به آن سرانجام خوشی برسند که شایستگی اش را دارند.

منبع: Screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6996

به "10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین" امتیاز دهید

16 کاربر به "10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 شخصیت برتر انیمه شیطان کش از بدترین تا بهترین"

1 دیدگاه

Parmida 25 بهمن 1400

خوب بود ولی اینو تو یه سایت معروف تر دیده بودم و کاش عکس هم میذاشتین

پاسخ به Parmida
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید