گل محمدی: احتیاج باشد به اردوی تیم ملی می روم

به گزارش نوای پرنده پارسی، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل مس رفسنجان گفت: بازی خیلی مهم و حساسی را در پیش داریم. مقابل تیمی بازی داریم که از نظر فوتبالی و نتیجه گیری عملکرد خوبی داشته است.

گل محمدی: احتیاج باشد به اردوی تیم ملی می روم

*مس تیم قابل احترامی است

وی اضافه نمود: آن ها فوتبال رو به جلویی دارند و از عقب بازی سازی می نمایند. دوست دارند فوتبال بازی نمایند. تیم قابل احترامی هستند. برای محمد ربیعی و بازیکنانش احترام زیادی قائل هستیم، ولی سه امتیاز این بازی خانگی با توجه به شرایط جدول برای ما خیلی حساس و مهم است.

*دو، سه مصدوم داریم

سرمربی پرسپولیس گفت: باید روی وظایف مان و بحث های فنی تمرکز داشته باشیم تا بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم. تا الان تمرینات خوبی داشتیم. ملی پوشان دیر به ما اضافه شدند، ولی سعی کردیم با تمرینی که دیروز داشتیم، حداقل هماهنگی را ایجاد کنیم. متاسفانه دو سه مصدوم داریم، ولی شرایط کلی تیم خوب و آماده انجام یک بازی خوب هستیم.

* شرایط برای انجام مسابقه با تراکتور طبیعی نبود

گل محمدی در مورد اینکه گفته می گردد لوکادیا به خوبی به وسیله هافبک ها تغذیه نمی گردد، مطرح کرد: مقابل تراکتور اتفاقاتی افتاد که فکر نمی کنم اینجا جای صحبت در این مورد باشد. اتفاقات قبل، بین دو نیمه و بعد از بازی، بازی خاصی بود. واقعا شرایط برای انجام مسابقه طبیعی نبود.

* لوکادیا جا دارد بهتر گردد

وی اضافه نمود: بازی با سپاهان هم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم. فکر می کنم مقداری تحت تاثیر بازی تراکتور بودیم، ولی بازی خوبی مقابل سپاهان انجام دادیم. لوکادیا هم بازی خوبی انجام داد، اما جا دارد که بازهم بهتر گردد. با توجه به وقفه لیگ و تطیلی یک ماهه و نبود ملی پوشان، ناهماهنگی زیادی بین اعضای تیم به وجود آمد. اتفاقات بازی تراکتور هم بود.

گل محمدی توضیح داد:، ولی فکر می کنم فردا می توانیم بازی روان تری و رو به جلویی را انجام بدهیم. تمرکز خوبی روی تمرینات داشتیم و برای بازی فردا هم تمرکز خوبی ان شاالله خواهیم داشت.

* با کی روش صحبت کردم/ نیاز باشد به اردوی تیم ملی هم می روم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه ملی پوشان سه روز در هفته در اختیار تیم ملی هستند وساپینتو اعلام نموده بهتر است این اتفاق 2 روز در هفته بیفتد، گفت: اگر بازی های یک هفته ای باشد، با 3 روز مسئله ای نداریم. هفته قبل 6 روزه بود و بازیکنان ما 3 روز در اختیار تیم ملی بودند، ولی همین یک هفته اینطور بود. در هفته های بعد با توجه به اینکه 7 روز است من مسئله ای ندارم برای اینکه بازیکنان ما را سه روز در اختیار داشته باشند.

وی اضافه نمود: دوست داریم تیم ملی نتیجه خوبی بگیرد. هماهنگی بیشتری ایجاد گردد و بیشتر با هم باشند. کی روش خیلی دیر به تیم ملی ما رسید. زمان بیشتری نیاز است که برای جام جهانی آماده شوند. سعی می کنیم یاری کنیم و هرکاری از دستمان بربیاید انجام می دهیم.

گل محمدی در مورد اینکه ساپینتو در محل تمرین تیم ملی حاضر شد و آیا او نیز چنین برنامه ای دارد، گفت: من تلفنی با کی روش صحبت کردم. اگر لازم باشد مسئله ای با این مساله ندارم. اگر قرار باشد هماهنگی به وجود بیاید و بخواهند، می روم. مسئله ای نیست.

*دیاباته شاید فردا در فهرست باشد

وی در مورد شرایط دیاباته مطرح کرد: دیروز اولین تمرینش با ما بود. خداراشکر شرایطش بد نبود. شاید فردا در فهرست ما باشد. تمرین امروزش را هم باید ببینیم تا شرایطش تعیین گردد.

* شرایط زمین تهرانسر هنوز مساعد نیست

گل محمدی در مورد اجاره زمین تهرانسر برای تمرین پرسپولیس، گفت: هنوز قرارداد بسته نشده، اما امروز گفتند می توانید در آنجا تمرین کنید. به نظرم شرایط زمین هنوز مساعد نیست. باید چمن را کوتاه می کردند. دیشب بازدید داشتیم و زیاد مناسب نبود. باید یکی دو جلسه برویم و ببینیم شرایط چمنش چگونه است.

وی اضافه نمود: واقعا در این دو سه ماه خیلی اذیت شدیم. هفته های اخیر شرایط در شهید کاظمی خیلی سخت بود. باید زمین دیگری داشته باشیم که بتوانیم تمرین کنیم. شرایط سهت است، اما امیدواریم این مشکل هرچه زودتر رفع گردد. قرارداد ما در تهرانسر ظاهرا هفته ای دو روز است، ولی اول باید شرایط زمین را ببینیم.

* هنوز هم در مورد دربی سال گذشته حرف دارم

وی در مورد اینکه بعد از بازی استقلال و فولاد گفته شد که برای حریفان به راحتی پنالتی گرفته می گردد، اما پنالتی های ما را نمی گیرند، مطرح کرد: در این دو سه سال مسائلی در بحث داوری وجود داشته است. کمیته داوران فشار های زیادی را دیده، چون انتظار بیشتری در بحث داوری وجود دارد. خیلی دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم. اتفاقی هم که سال قبل در دربی افتاد و آن حرکت را انجام دادم؛ همواره روی آن بازی حرف دارم. امیدوارم روزی با داوران آن بازی و کارشناسان داوری فیلم بازی را ببینیم. هنوز که هوز است در مورد آن بازی خیلی حرف دارم. سال جاری هم داوران با توجه به جوانگرایی که اجرا شده، شرایط داوری را بهتر از سال های گذشته می بینم. احساسم این است که باتجربه تر شده اند و تمرکز بیشتری روی کارشان دارند.

* داوران در خیلی از بازی ها هدست هم ندارند چه برسد به VAR

گل محمدی گفت: ممکن است در برخی بازی ها مسائلی باشد، اما بخشی از آن طبیعی است. جامعه داوری ما می تواند بهتر از این هم باشد به شرط اینکه امکانات را هم در اختیارشان بگذاریم. در خیلی از بازی ها حتی هدست هم ندارند چه برسد به VAR. آن ها هم با کمترین امکانات شرایط سختی را دارند. شرایطشان را درک می کنم، اما با این حال جا دارد که بهتر شوند. اگر تمرکز بیشتری روی کارشان داشته باشند این اتفاق می افتد. امیداریم هر هفته بهتر شوند.

* کیفیت لیگ نسبت به سال قبل خیلی بهتر شده است

وی در مورد شرایط کلی لیگ، گفت: توزیع بازیکن در تیم هایی که مدعی قهرمانی هستند خوب بوده، ضمن اینکه بازیکنان خارجی هم به تیم هایشان یاری می نمایند. خارجی های خوبی به تیم ها اضافه شده و کیفیت لیگ نسبت به سال قبل خیلی بهتر شده است. هم مربیان و هم بازیکنان خارجی خوبی آمده اند. این مساله رقابت را نزدیک نموده و تا آخرین هفته لیگ این رقابت ادامه خواهد داشت. سال جاری لیگ خیلی سختی را در پیش داریم. همه مدعیان سال سختی را در پیش دارند. هر تیمی هم که کمترین مسائل، بیشترین تمرکز و امکانات خوب داشته باشد می تواند به قهرمانی برسد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1401 بروزرسانی: 21 مهر 1401 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7711

به "گل محمدی: احتیاج باشد به اردوی تیم ملی می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: احتیاج باشد به اردوی تیم ملی می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید