کنایه های نو امیر قلعه نویی

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: رای کمیته انضباطی مبنی بر 3 بر صفر شدن بازی گل برابر تیم های استقلال، سپاهان و پیکان و تایید این رای به وسیله کمیته استیناف فدراسیون فوتبال، باشگاه گل گهر را حسابی کلافه نموده است. این تیم بعد از آنکه از اریک بانیاما در ترکیب استفاده کرد، مشمول چنین جریمه ای شد.

کنایه های نو امیر قلعه نویی

به گزارش خبرنگاران، شرط حضور در لیگ برتر ایران برای بازیکنان آفریقایی داشتن حداقل 4 بازی ملی است و بانیاما به علت جعل مدارک در این مورد، و بازی برای گل گهر در سه ملاقات مذکور، دردسر بزرگی را برای تیم قلعه نویی رقم زد. نتیجه شد آنکه گل گهر با وجود فزونی برابر سپاهان و پیکان و تساوی برابر استقلال، 7 امتیاز از دست داد و از صدر جدول فاصله گرفت.

مسئولان باشگاه گل گهر بعد از صدور این رای آن را ناعادلانه خوانده و هر بار نسبت به این موضوع پافشاری کردند. کار به جایی رسید که مدیرعامل باشگاه گل گهر به علت اظهاراتی مشابه به کمیته اخلاق فراخوانده شد. حالا، اما امیرقلعه نویی و دیگر اعضای این باشگاه در حمایت از مدیرعامل باشگاه، با انتشار استوری ای کنایه آمیز در اینستاگرام، خواسته اند آن ها هم به علت ایستادگی علیه این بی عدالتی به کمیته اخلاق فراخوانده شوند.

متن پیامی که در استوری قلعه نویی منتشر شده به قرار زیر است:

رحم الله رجلا رأى حقا فأعان علیه، أو رأى جورا فردّه و کان عونا بالحق على صاحبه.

رحمت خدا بر کسى که، چون حقى را دید، یارى اش کرد و، چون ستمى را دید از آن جلوگیرى کرد و حق را در برابر ستمگر یارى رساند....

برای حضور در کمیته اخلاق همه ما را احضار کنید؛ ما هم در کنار مدیرعامل سخت کوش و متعهد خود هستیم. در آن بیانیه حرف ما هم بود که تحت تاثیر حکمی ناعادلانه و بی سابقه که دیگر تکرار نخواهد شد، روز های سختی را سپری کردیم.

با وجود این، همچنان متعهد به باشگاه گل گهر و مردم سیرجان مانند نیم فصل اول خواهیم جنگید تا حق خود را در زمین مسابقه بگیریم حتی اگر ناعدالتی تازه ای اتفاق بیفتد. هیچ کمیته ای بهتر از وجدان برای اخلاق وجود ندارد و ما از وجدان خود مطمئن هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 12 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 12 اردیبهشت 1401 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7590

به "کنایه های نو امیر قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه های نو امیر قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید