کارمندان چینی علیه کرونا واکسینه می شوند

به گزارش نوای پرنده پارسی، یک شرکت چینی به کارمندان شرکت های دولتی پیشنهاد نموده تا با دریافت یکی از 2 واکسن توسعه یافته در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند

کارمندان چینی علیه کرونا واکسینه می شوند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی نوای پرنده پارسی به نقل از گلوبال تایمز، یک شرکت چینی به کارمندان شرکت های دولتی پیشنهاد نموده تا با دریافت یکی از 2 واکسن توسعه یافته در مقابل ویروس کرونا واکسینه شوند

به کارمندان شرکت های دولتی (SOE) که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند، پیشنهاد شده علیه ویروس کرونا واکسینه شوند.

این واکسن توسط شرکت ملی بیوتک چین که زیر مجموعه زیرمجموعه سینوفارم است توسعه یافته است.

کارشناسان حدس می زنند، واکسیناسیون کارمندانی که به مناطق پرخطر مانند ایالات متحده، برزیل و هند سفر می نمایند در اولویت قرار خواهد گرفت.

تحلیلگران پیشنهاد می نمایند که پیشنهاد واکسیناسیون علیه کرونا نه تنها در محافظت از شهفرایندان چینی در خارج از کشور موثر خواهد بود، بلکه به ارائه اطلاعات با ارزش تر برای یاری به تشخیص سطح آنتی بادی و محاسبه میزان حفاظت از واکسن برای مراجعه جهانی به اثر آن یاری می نماید.

این دو واکسن برای استفاده فوری توسط مؤسسه محصولات بیولوژیکی پکن و انستیتوی محصولات بیولوژیکی ووهان که هر دو وابسته به گروه داروسازی ملی چین (سینوفارم) هستند، فراوری شده اند.

هر دو واکسن غیرفعال هستند که در طی دو مرحله اول کارآزمایی های بالینی، نتایج ایمن و بدون واکنش منفی را نشان داده اند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به بازخوردی که از سوی سینوفارم داده شده، دو واکسن تأیید شده اند که به وسیله آزمایشات بالینی ایمن باشند و هم اکنون به مرحله کارآزمایی بالینی مرحله سوم می فرایند؛ تمام مراحل با قوانین و مقررات ملی مربوطه در حال اجرا است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: واکسیناسیون کاملاً داوطلبانه است؛ رضایت آگاهانه قبل از واکسیناسیون باید امضا گردد و دوز دوم باید طی 14-28 روز پس از اتمام اولین دوز انجام گردد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 24 مرداد 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4693

به "کارمندان چینی علیه کرونا واکسینه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان چینی علیه کرونا واکسینه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید