پیشنهاد پدیده به مربی پرسپولیس؛ مطهری در آستانه جدایی؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران: پرسپولیس با برگشتن یحیی گل محمدی به اسم سرمربی روز های شیرینی را تجربه نموده و 2 بار جام قهرمانی در لیگ برتر را بالای سر برده است. البته یحیی در این راستا تنها نبوده و همواره حمید مطهری، مربی ای که گفته می گردد دست راست او است را به همراه داشته است.

پیشنهاد پدیده به مربی پرسپولیس؛ مطهری در آستانه جدایی؟

به گزارش خبرنگاران، موفقیت های همین کادر ایرانی چند باشگاه لیگ رجحان را وسوسه نموده بود که حمید مطهری، مربی پرسپولیس را از این تیم جدا نموده و به اسم سرمربی روی نیمکت تیم خودی بنشانند؛ موضوعی که تا به حال عملی نشده است. با این وجود، اما برای حمید مطهری همچنان مشتری وجود دارد: پدیده. این باشگاه که با تغییر مدیریت روز های عجیبی را سپری می نماید برای چندمین بار به مطهری پیشنهاد سرمربیگری داده است. از طرفی شایعه شده مطهری از شرایط اقتصادی قراردادش راضی نیست و ممکن است این بار به طور جدی تری به پیشنهاداتش فکر کند. در همین رابطه ایران ورزشی گزارشی نوشته و شرایط این پیشن ها را آنالیز نموده است.

در بخشی از این گزارش آمده است: حمید مطهری مربی خوش فکر و کارآمد پرسپولیس در حالی یک فصل دیگر در اختیار این تیم خواهد بود که ظاهراً از شرایط اقتصادی قراردادش راضی نیست. مطهری حدود شش ماه پیش قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرد، اما با توجه به دومین قهرمانی متوالی که به دست آورد توقع داشت باشگاه رقم قراردادش را بالاتر ببرد. در عین حال طی روز های اخیر باشگاه در این خصوص هیچ اقدامی ننموده، اما مطهری از این شرایط راضی نیست و با دلخوری کار می نماید. البته این مربی که غیر از مسائل فنی در مسأله ارتباط با بازیکنان و مدیریت آن ها و تمام امور مربوط به تیم دست راست یحیی به شمار میرود دلخوری اش را به باشگاه انتقال داده و منتظر است مدیران باشگاه هم به درخواست او رسیدگی نمایند. نکته جالب اینجاست که اخیراً مدیران باشگاه پدیده با مطهری تماس گرفته اند و برای سپردن سکان راهنمایی این تیم به او خواهان برگزاری جلسه با این مربی شده اند، اما مطهری گفته در خدمت پرسپولیس است و با باشگاهش قرارداد دارد. مطهری طی یک سال و نیم اخیر دوبار از سوی پدیده، دوبار نساجی و یک بار سایپا پیشنهاد سرمربیگری داشته که تمام این پیشنهاد ها را به خاطر اهدافی که با پرسپولیس برای خود دارد رد نموده است، اما در نقطه مقابل انتظار دارد باشگاه هم قدر او را بیشتر بداند و با توجه به توضیح وظایف و عملکردش در کادر فنی رقم قراردادش را بالاتر ببرد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7334

به "پیشنهاد پدیده به مربی پرسپولیس؛ مطهری در آستانه جدایی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد پدیده به مربی پرسپولیس؛ مطهری در آستانه جدایی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید