پویش بی قیمت نخریم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می گردد

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: پویش بی قیمت نخریم در این استان اجرایی و در این راستا واحدهای متخلف شناسایی و پلمپ می شوند.

پویش بی قیمت نخریم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می گردد

به گزارش از ، سید امیر تیمور موسویان معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: این پویش در کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان تصویب شده و برای اجرای آن از ظرفیت های قانون نظام صنفی، قانون تعزیرات حکومتی و قانون حمایت از حقوق مصرف نمایندگان استفاده می گردد.

او اضافه نمود: درج قیمت بر روی کالاها و خدمات از حقوق مسلم مصرف نماینده است و براساس اصل حقوقی تمامی واحدهای صنفی این استان ملزم به رعایت آن هستند.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: تمامی متصدیان واحدهای صنفی مطابق قانون نظام صنفی موظف به درج قیمت بر روی کالا و خدمات و نصب آن در معرض دید عموم اند و این افراد همچنین باید فاکتور خرید کالاهای موجود را در واحد صنفی نگهداری و در صورت مراجعه بازرسان این سازمان ارایه نمایند.

موسویان اضافه نمود: واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در کهگیلویه و بویراحمد ملزم به شناسنامه دار بودن هستند و در صورت همکاری نکردن این واحد ها، با متخلفان برخورد قانونی و واحد صنفی شان پلمب می گردد.

او از هم استانی ها خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف شامل گرانفروشی، تقلب و عدم ارائه فاکتور خرید به سامانه یا تلفن 135 تعزیرات حکومتی یا سامانه 124 سازمان صنعت معدن و تجارت گزارش دهند.

استان 723 هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد در جنوب غربی ایران افزون بر 30 هزار واحد صنفی تولیدی، خدماتی و توزیعی دارد.

ط

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3535

به "پویش بی قیمت نخریم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش بی قیمت نخریم در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید