وزش باد شدید در مرکز ، تهرانی ها منتظر باران باشند؟

به گزارش نوای پرنده پارسی، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران شرایط جوی این استان، وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک در مرکز و نیمه جنوبی پیش بینی می شود.

وزش باد شدید در مرکز ، تهرانی ها منتظر باران باشند؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای پیش بینی عددی شرایط جوی استان تهران برای امروز و فردا (17 و 18 مرداد) با گذر متناوب امواج بارشی آسمان قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه وزش باد گاهی وزش باد شدید و رگبار باران با احتمال رعدوبرق به ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات با احتمال تگرگ در ارتفاعات گاهی مه رقیق پیش بینی می شود.

برای امروز در مرکز و نیمه جنوبی، در بعد از ظهر وزش باد شدید، گاهی خیلی شدید با احتمال باد و گردوخاک کاهش نسبی کیفیت هوا و کاهش دید مورد انتظار است.

برای روزهای پنج شنبه تا شنبه (19 تا 21 مرداد) در بیشتر نواحی استان جوی پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری و در روز پنجشنبه در ارتفاعات افزایش ابر همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا(18 مرداد ) کمی ابری تا نیمه ابری در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای 29 و حدبیشتر دمای 37 درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (19 مرداد) صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای 29 و حدبیشتر دمای 37 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 43 درجه سانتیگراد، گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مرداد 1402 بروزرسانی: 17 مرداد 1402 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7837

به "وزش باد شدید در مرکز ، تهرانی ها منتظر باران باشند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزش باد شدید در مرکز ، تهرانی ها منتظر باران باشند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید