ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت 17 امروز

به گزارش نوای پرنده پارسی، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 امروز 14 مهر از ساعت 8 تا 17 در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ، مسدود بوده و تردد از فیروزکوه و کندوان انجام می شود.

ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت 17 امروز

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در محور کندوان راستا جنوب به شمال

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی اظهار داشت: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در محور چالوس راستا جنوب به شمال محدوده هزارچم و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

بارش باران در جاده های برخی استان ها و جاده های شمال

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش باران گزارش شده است، از بارش باران در برخی از محورهای استان های اردبیل، البرز،گیلان، تهران و مازندران خبر داد.

ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران

محرابی نیا با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده بهمن آباد، از ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران (رفت وبرگشت) در برخی از مقاطع خبر داد.

ترافیک جاده ها نسبت به روز قبل 3.5 درصد کمتر شد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2252 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 3.5 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

کاهش تردد در آزادراه کرج-تهران

وی افزود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته کماکان در آزادراه کرج- تهران با 135 هزار و 716 تردد، آزادراه تهران-کرج با 117 هزار و 643 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 114 هزار و 167 تردد ثبت شد.

ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت 17 امروز

محرابی نیا اظهار داشت: محور هراز حدفاصل کیلومتر 28 تا 95 امروز 13 14 مهر 99 از ساعت 8 تا 17 به دلیل اجرای عملیات ایمن سازی و اصلاح شیب ترانشه برداری در محدوده پیچ ابتهاج و در محدوده های تونل های سد، وانا، تکاور و زیارباغ به دلیل اجرای عملیات تعمیر و نگهداری سیستم روشنایی و تهویه تونل ها مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می شود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: در حال حاضر کماکان 5 محور شامل جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5245

به "ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت 17 امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت تردد در جاده هراز تا ساعت 17 امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید