معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه ها استقبال کنند

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون فرهنگی باشگاه سپاهان گفت: نباید علیه سازمان لیگ موضع گیری شود و هر کدام از اهالی فوتبال باید نقش خود را برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه ها ایفا کنند.

معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه ها استقبال کنند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت سازمان لیگ، محسن شکل آبادی درباره الزام باشگاه ها از سوی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه ها، گفت: این موضوع باید از سال های قبل انجام می شد که این اتفاق رخ نداده است. استانداردسازی ورزشگاه ها از ابتدایی ترین موضوعات در فوتبال امروز جهان است و هم باعث راحتی تماشاگران است و هم به مسئولان اجرایی در برگزاری بهتر و مطلوب تر مسابقات کمک می کند. از نظر امنیتی هم شرایط بهتری را در ورزشگاه ها ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: تجهیز ورزشگاه ها باید زودتر رخ می داد، چون پروسه ای زمان بر است و به همین دلیل هم مسابقات به تعویق افتاده است. با این حال، باشگاه ها باید سعه صدر داشته باشند، چرا که برای بهتر شدن شرایط ورزشگاه ها باید هزینه هایی هم داد که یکی از آنها تعویق مسابقات است که باشگاه ها باید با این مسئله همکاری کنند.

معاون فرهنگی باشگاه سپاهان شرح داد: مسئولان باشگاه ها قطعاً با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برای استانداردسازی ورزشگاه ها همکاری خواهند کرد و مربیان هم باید صبر بیشتری به خرج بدهند تا این پروژه به پایان برسد. نباید علیه سازمان لیگ موضع گیری شود و هرکدام از اهالی فوتبال باید نقش خود را برای استانداردسازی و تجهیز ورزشگاه ها ایفا کنند.

شکل آبادی گفت: شاید در این فصل هم برای اجرای کامل این پروژه مشکلاتی پیش بیاید، اما نباید دلسرد شد و قطعاً در فصول آینده شرایط بهتر و بهتر خواهد شد. بدون شک با تجهیز ورزشگاه ها شاهد جو فرهنگی مثبت تری در ورزشگاه ها خواهیم بود و تغییرات مثبتی را در رفتار و فرهنگ هواداری تیم ها شاهد خواهیم بود.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1731

به "معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه ها استقبال کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون فرهنگی سپاهان: مربیان و باشگاه ها باید از تجهیز ورزشگاه ها استقبال کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید