مابه التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری های کرایه شد

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام نمود: از ابتدای بهمن ماه کف و سقف سهمیه سوخت سواری های کرایه پلاک عمومی بین شهری حذف شده و بر اساس طرح پیمایشی شدن، مابه التفاوت آن طبق عملکرد و پیمایش رانندگان به شماره حساب شان واریز می گردد.

مابه التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری های کرایه شد

داریوش باقر جوان در این باره گفت: حدود 40 هزار دستگاه سواری کرایه پلاک عمومی بین شهری در کشور وجود دارد که از این تعداد 35 هزار دستگاه فعال هستند و بقیه آن ها به دلایل مختلفی مانند نداشتن معاینه فنی غیر فعال اند. همه رانندگان سواری های کرایه بین شهری که می خواهند از سهمیه سوخت استفاده نمایند باید تا اول بهمن ماه سال جاری، نسبت به دریافت کارت هوشمند و ثبت اطلاعات لازم شان اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه ثبت نام برای کارت هوشمند سوخت به صورت اینترنتی است، اضافه کرد: رانندگان برای اینکه مسئله ای در دریافت سهمیه سوخت آن ها از بهمن ماه به بعد به وجود نیاید باید در سایت اینترنتی پیش بینی شده برای آن وارد شده و نسبت به وارد کردن اطلاعات مورد نیازشان از جمله شماره شبا اقدام نمایند تا کارت هوشمند خود را دریافت نمایند چرا از این تاریخ به بعد کف و سقف سهمیه سوخت رانندگان حذف خواهد شد.

مدیرکل دفتر حمل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای ادامه داد: تا کنون بیش از 18 هزار راننده سواری پلاک عمومی نسبت به دریافت کارت هوشمند و ثبت نام اینترنتی اقدام نموده اند و همه آن ها برای بهره مندی از این مزیت باید تا قبل از اول بهمن ماه این کار را انجام دهند در غیر صورت مشمول آن نمی شوند.

باقرجوان گفت: درباره پیمایشی شدن سهمیه سوخت همه رانندگان پلاک عمومی بین شهری باید در قالب این طرح ثبت نام اینترنتی برای دریافت کارت هوشمند را انجام دهند چرا که کف و سقف سهمیه سوخت آن ها برداشته خواهد شد و بر اساس عملکردشان به آن ها سوخت می دهیم.

وی اظهارکرد: مد نظر سازمان راهداری برای سهمیه سوخت رانندگان بین شهری این بود که بر اساس پیمایش انجام شده به آن ها سوخت تعلق گیرد اما نتیجه این شد که رانندگان در انتهای هر ماه عملکرد وپیشمایش شان ثبت خواهد شد و نهایتا بر اساس آن مابه التفاوت آن به شماره حساب شبایی که اعلام نموده اند واریز می گردد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3537

به "مابه التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری های کرایه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مابه التفاوت نقدی، جایگزین سهمیه سوخت سواری های کرایه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید