فروش اسپایدرمن 2 از 11 میلیون نسخه عبور کرد

به گزارش نوای پرنده پارسی، طبق جدیدترین آمار منتشر شده، به نظر می رسد که فروش بازی اسپایدرمن 2 (Marvels Spider-Man 2) از 11 میلیون نسخه فراتر رفته است.

فروش اسپایدرمن 2 از 11 میلیون نسخه عبور کرد

هنگامی که این بازی اواخر سال میلادی گذشته عرضه شد، با انتظارات زیادی از راه رسید. نسخه اول به عنوان یکی از برترین بازی های ابرقهرمانی جهان باز تاریخ مورد تحسین نهاده شد و اسپین آف نیز عملکرد خوبی از خود نشان داد. اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) ایده گنجاندن دو مرد عنکبوتی به طور همزمان در یک جهان را برای نسخه دوم در نظر گرفت که در عمل موفقیت آمیز بود. این بازی هم از نظر هنری و هم از نظر تجاری به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و اکنون به یک نقطه عطف نو در فروش خود نیز رسیده است.

سونی اخیرا اعلام نموده که این بازی تا 20 آوریل (ا اردیبهشت) امسال به بیش از 11 میلیون نسخه فروش دست پیدا نموده است. لازم به ذکر است که آخرین خبر مهم، اعلام فروش 5 میلیون نسخه ای بازی تا نوامبر 2023 بود. بنابراین، در حالی که ظاهرا فروش در ماه های پس از آن کاهش یافته است، هنوز هم عملکرد قابل توجهی را فراتر از دوره اولیه عرضه نشان می دهد.

علی رغم موفقیت نوترین بازی سری اسپایدرمن، اینسامنیاک گیمز استراحت خاصی ننموده است و از زمان عرضه به انتشار به روزرسانی های کاملا نو برای این بازی ادامه داده و تجربه را با تغییرات کوچک بهبود می بخشد. فراتر از این، شایعه شده است که بسته ای الحاقی برای بازی در آینده ای نه چندان دور در راه است، بنابراین گیمر ها هنوز باید منتظر ماجراجویی های نو اسپایدرمن باشند.

در نهایت با آمار فروشی که اسپایدرمن 2 به ثبت رسانده، شکی وجود ندارد که این سری ادامه پیدا خواهد نمود. به عنوان بخشی از افشاگری اواخر سال پیش، تعیین شد که برنامه هایی برای توسعه جهانی مرد عنکبوتی در حال اجرا است و بازی ونوم و یک دنباله احتمالا با تمرکز بر مایلز مورالز در دست توسعه است. در هر صورت باید منتظر ماند دید و این پروژه ها چه زمانی معرفی خواهند شد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 خرداد 1403 بروزرسانی: 13 خرداد 1403 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 7869

به "فروش اسپایدرمن 2 از 11 میلیون نسخه عبور کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش اسپایدرمن 2 از 11 میلیون نسخه عبور کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید