فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر منصوب شد

به گزارش نوای پرنده پارسی، مراسم تودیع و معارفه فرماندهی یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر با حضور مدیرکل، معاونان و رئیس پلیس پیشگیری استان در سالن جلسات اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر برگزار گشت.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، محمدحسین ارسطوزاده، مدیرکل این اداره، چهارشنبه 14 اسفند، در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر گفت: حفظ و حراست از مواریث فرهنگی بدون حضور یگان حفاظت امکان پذیر نیست.

محمدحسین ارسطوزاده در این جلسه به اهمیت امنیت در جامعه اشاره نمود و افزود: رکن اصلی امنیت در جامعه کوشش و دلسوزی نیروهای خدوم نیروی انتظامی است که در زمینه های اجتماعی و فرهنگی حافظ جان، مال و فرهنگ مردم هستند.

ارسطوزاده افزود: در حوزه میراث فرهنگی حفظ و نگهداری از ابنیه های تاریخی یکی از اولویت هاست که بدون حضور و کوشش همکاران یگان حفاظت این مهم امکان پذیر نیست.

او افزود: استان بوشهر آثار تاریخی متعددی دارد که جبهه اصلی حفاظتی آن با نقش یگان حفاظت تکمیل می گردد و با تعاملی که در سال های اخیر بین این دو نهاد بوده کارهای مثبتی در این راستا انجام شد. جا دارد از زحمات شبانه روزی سرهنگ مرادی که با تمام وجود در این راستا کوشش کرد، تشکر کنیم.

سرهنگ مسلم بهادریان، رئیس پلیس پیشگیری استان نیز در این جلسه به اهمیت کار در یگان حفاظت پرداخت و خاطر نشان کرد: سرهنگ عبدالحمید حقانی از نیروی عملیاتی و اجرایی فرماندهی انتظامی استان بوده که بنا بر همین تجارب ارزشمند به عنوان فرماندهی یگان حفاظت انتخاب شده است. امیدواریم با شناخت حساسیت موضوع همچون گذشته در این صندلی هم مثمر ثمر باشند.

عبدالحمید حقانی، فرماندهی جدید یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر نیز در این مراسم، میراث فرهنگی را هویت هر ایرانی دانست و افزود: کار و راستا سخت است چون دفاع و حفظ فرهنگ و تمدن کشور اهمیت دارد. امیدواریم با تعامل در کنار هم این مهم را به پایان مثبت برسانیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: میراث آریا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3914

به "فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی بوشهر منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید