غربالگری افراد مشکوک به کرونا از سوی ارتش در ورودی 21 شهر و استان عظیم ، تغییر در بالگردهای هوانیروز برای ضدعفونی هوایی معابر

به گزارش نوای پرنده پارسی، فرمانده نیروی زمینی ارتش از انجام تغییراتی در بالگردهای هوانیروز جهت ضدعفونی کردن معابر به صورت هوایی اطلاع داد.

غربالگری افراد مشکوک به کرونا از سوی ارتش در ورودی 21 شهر و استان عظیم ، تغییر در بالگردهای هوانیروز برای ضدعفونی هوایی معابر

ایسنا:امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش (نزاجا) صبح دوشنبه در نشست خبری قرارگاه پدافند زیستی ارتش اظهار کرد: بعد از فرمان فرماندهی معظم کل قوا برای تشکیل قرارگاه مقابله با کرونا در نیروهای مسلح فرمانده کل ارتش من را به عنوان فرمانده میدانی ارتش برای مقابله با این ویروس منصوب کردند؛ در این راستا نزاجا رزمایش لبیک یا خامنه ای را با هدف جلوگیری از شیوع بیشتری این ویروس و همچنین تبدیل این تهدید به فرصتی عظیم با روحیه ای کاملا تهاجمی شروع کرد.

وی اضافه نمود: در این رزمایش گلوگاه های ورودی 21 شهر و استان عظیم را پایش، غربالگری و افراد مشکوک را شناسایی می کنیم؛ برپایی 300 ایستگاه شناسایی بیماری در سطح کشور، ضدعفونی کردن معابر عمومی و ایجاد بیمارستانهای صحرایی و نقاهتگاه و استقرار پست های امداد و نجات هوایی برای انتقال بیماران کرونایی در استانهایی که اعلام احتیاج نموده اند از جمله دیگر اقداماتی است که در رزمایش لبیک یا خامنه ای اجرا می گردد.

فرمانده نزاجا خاطر نشان کرد: تغییراتی در بالگردهای هوانیروز ارتش اجرا شده تا در صورت لزوم ضدعفونی کردن معابر به صورت هوایی انجام گردد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4089

به "غربالگری افراد مشکوک به کرونا از سوی ارتش در ورودی 21 شهر و استان عظیم ، تغییر در بالگردهای هوانیروز برای ضدعفونی هوایی معابر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غربالگری افراد مشکوک به کرونا از سوی ارتش در ورودی 21 شهر و استان عظیم ، تغییر در بالگردهای هوانیروز برای ضدعفونی هوایی معابر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید