عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟ خبرنگاران

به گزارش نوای پرنده پارسی، 25 فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس شروع می شود. بازی هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود.

عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مصاحبه جلال حسینی پس از خاتمه نیم فصل اول، نشان داد محرومیت آل کثیر چقدر پرسپولیسی ها را اذیت کرده است. آن ها بدون داشتن مهاجم نوک، سخت گل می زدند و فشار زیادی را تحمل کرده اند. فشاری که با لغو بازی های ملی و ادامه لیگ در اسفند و فروردین ماه، احتمالا هفته های بیشتری ادامه پیدا می کند. طبق برنامه ریزی سازمان لیگ، هفته شانزدهم و هفدهم لیگ، تا اواسط اسفند انجام خواهد شد و تعطیلات کوتاه نیم فصل به خاتمه خواهد رسید.

پرسپولیس در این دو بازی روبه روی سایپا و صنعت نفت قرار می گیرد. یک هفته پس از آن، تیم ها برای جام حذفی آماده می شوند و پرسپولیس باید با مس نوین بازی کند. با توجه به گزینه های محدود پرسپولیس روی نیمکت، گل محمدی در این بازی هم مجبور خواهد بود با بیشتر بازیکنان اصلی وارد زمین شود.

هنوز برنامه هفته هجدهم و لیگ برتر در سال جدید، اعلام نشده، اما با توجه به فاصله زمانی 22 اسفند تا 13 فروردین، با درنظرگرفتن وقفه ای کوتاه برای شروع سال جدید، باز هم لیگ دو یا سه هفته دیگر ادامه پیدا می کند. بدتر اینکه طبق حکم اعلام شده برای آل کثیر، او تا زمان خاتمه محرومیتش اجازه تمرین با پرسپولیس را هم ندارد؛ بنابراین به زمانی برای آمادگی نیاز خواهد داشت.

پرسپولیس هفته هجدهم میهمان نفت مسجدسلیمان است و هفته نوزدهم، با شهرخودرو در مشهد بازی می کند. هفته بیستم هم آن ها در تهران میزبان نساجی هستند.

25 فروردین، لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس شروع می شود. بازی هایی که احتمال زیادی دارد تهران میزبان آن باشد و آل کثیر هم در صورت رسیدن به مرز آمادگی، بتواند برای تیمش به میدان برود. تا قبل از این تاریخ، آل کثیر شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی سرخ پوشان نخواهد داشت و پرسپولیسی ها، همچنان باید به بازی بدون او ادامه دهند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 6331

به "عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عیسی آل کثیر چند بازی دیگر پرسپولیس را از دست می دهد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید