شجاعی: برای فوتبالی که کمیته انضباطی اش متخلف است باید تأسف خورد، رأی جعلی علیه من صادر کردند

به گزارش نوای پرنده پارسی، مسعود شجاعی کاپیتان تیم فوتبال تراکتور تبریز می گوید که کمیته انضباطی با یک رأی جعلی او را سه جلسه محروم نموده و این کمیته متخلف است.

شجاعی: برای فوتبالی که کمیته انضباطی اش متخلف است باید تأسف خورد، رأی جعلی علیه من صادر کردند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مسعود شجاعی کاپیتان تیم فوتبال تراکتور تبریز پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی درباره اینکه آیا فصل آینده در جمع تراکتوری ها می ماند یا نه، گفت: من یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارم، اما باید ببینیم تا فصل آینده که آغاز می گردد، چه خواهد شد.

وی اضافه کرد: دوست داشتم رسانه های بیشتری اینجا حضور داشته باشند و بیشتر این قهرمانی را پوشش بدهند، اما گویا علاقه ای نداشتند که اینجا حضور داشته باشند و شاید دوست نداشتند پیش ما باشند! یک اتفاقی افتاد و گذاشتم تیم به فینال برسد و خیلی دوست داشتم تیم به قهرمانی برسد تا این مسائل را بگویم تا خدای نا نموده روز باخت نباشد. الان تیم قهرمان شده و همه چیز گل و بلبل است. بعد از بازی برابر گل گهر من سه بازی محروم شدم و خیلی خیلی متأسفم برای این فوتبالی که همه در آن دم از پاکی، انسانیت و خیرخواهی می زنند.

شجاعی در ادامه گلایه هایش گفت: من سه جلسه با رأی جعلی کمیته انضباطی محروم شدم. رأی کمیته انضباطی جعلی بود! کمیته ای که خودش باید به تخلفات انضباطی رسیدگی کند، تخطی می نماید و متخلف است. آقای سیدعلی و ناظر بازی هستند و می توانند شهادت بدهند که هیچ گزارشی برای من رد نشده بود، اما من را سه بازی محروم کردند. رأی کمیته انضباطی که به کمیته استیناف هم رفت، این بود که من به داور گفته ام چقدر گرفته ای که من بیشتر بدهم. کسانی که مرا می شناسند، می دانند من این حرف را نمی زنم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه آیا داور این را گزارش نموده یا کسی شنیده است، گفت: اصلاً گزارشی نشده است. از آقای سیدعلی پرسیدم، او جان بچه اش را قسم خورد که چنین گزارشی ننموده است. رأی آنها به این دلیل بود که من به کمیته انضباطی نرفتم و با من لج کردند. فوتبالی که کمیته انضباطی اش تخطی و تخلف می نماید، جای تأسف دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4988

به "شجاعی: برای فوتبالی که کمیته انضباطی اش متخلف است باید تأسف خورد، رأی جعلی علیه من صادر کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شجاعی: برای فوتبالی که کمیته انضباطی اش متخلف است باید تأسف خورد، رأی جعلی علیه من صادر کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید