سهرابیان: مصدومیت بدموقع باعث شد تیم ملی را از دست بدهم، قراردادم را با استقلال تمدید می کنم

آرمین سهرابیان، مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال از تمدید قراردادش با این تیم اطلاع داد.

سهرابیان: مصدومیت بدموقع باعث شد تیم ملی را از دست بدهم، قراردادم را با استقلال تمدید می کنم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، آرمین سهرابیان درباره وضعیت مصدومیتش گفت: مسئله ای بابت مصدومیت ندارم و آتل دستم را یک هفته است که باز کردم و فیزیوتراپی انجام داده ام. فکر می کنم یک هفته زمان لازم دارم تا در بهترین شرایط قرار بگیرم، اما مسئله ای برای آغاز تمرینات ندارم و می توانم از اولین روز در کنار تیم تمرین کنم.

وی در مورد اینکه مصدومیت باعث شد تا از تیم ملی دور بماند، ادامه داد: متأسفانه بد موقعی مصدوم شدم. خیلی کم مصدوم می شوم، اما این بار مصدومیت بد موقع بود و باعث شد تیم ملی را از دست بدهم و از شرایط خوب دور شوم. با این وجود برای تیم ملی در جام ملت ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با قهرمانی به ایران بازگردد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با نتایج استقلال در نیم فصل اول توضیح داد: هفته های اول نیم فصل واقعا سخت بود. ما با از دست دادن چند بازیکن لیگ را آغاز کردیم و برای هماهنگی بیشتر میان بازیکنان به زمان احتیاج داشتیم که با گذشت زمان این موضوع معین شد و تیم به شرایط خوبی رسید. چند برد متوالی ثبت کردیم و در شرایطی که نتیجه های خوبی گرفتیم، به سرانجام نیم فصل رسیدیم. امیدوارم در نیم فصل دوم نیز شرایط به همین شکل باشد و با تمرینات خوب به استقبال ادامه بازی ها می رویم.

سهرابیان با اشاره به اردوی آبی پوشان در قطر اعلام نمود: قطعا اردوی قطر به ما یاری خواهد نمود. تغذیه و آرامش در شرایط اردوی بسیار اهمیت دار و همه در کنار هم هستیم و می توانیم با هم جلسات بررسی و فنی و تمرین داشته باشیم و روی نقطه ضعف ها کار کنیم. می خواهیم خود را با تمرینات خوب برای نیم فصل دوم آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قبول دارد استقلال در نیم فصل دوم کار سختی دارد، گفت: قطعا همینطور است. بازی های نیم فصل دوم همیشه سخت است و تیم ها به خوبی تقویت می شوند. همچنین در آسیا نیز دیدارهای سختی داریم. مطمئنا در این گروه، همه از استقلال می ترسند و با حضور استقلال این گروه تبدیل به گروه مرگ شده است. ما سال گذشته نیز از چنین گروهی به عنوان صدرنشین صعود کردیم و سال جاری نیز همه امید داریم تا با موفقیت کار خود را در مرحله گروهی به سرانجام برسانیم و این موضوع مطمئنا با همدلی و اتحاد درون تیمی شدنی است.

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال ادامه داد: اگر شرایط خوب خود در هفته های سرانجامی نیم فصل اول را ادامه دهیم، قطعا به صدر نزدیک می شویم و شانس قهرمانی داریم. فاصله 6 امتیازی با صدر جدول در نیم فصل غیر قابل جبران نیست و ما باید در بازی های خودمان برنده باشیم. در این میان، حمایت طرفداران نیز بسیار مهم و اثرگذار است. طرفداران عزیز استقلال همواره در روزهای سخت حامی تیم و یار دوازدهم بوده اند و در نیم فصل دوم نیز محبت و حمایت شان همراه استقلال خواهد بود.

سهرابیان در خصوص عملکرد خودش در طول یک سال و نیم گذشته گفت: ابتدای حضورم در استقلال شرایط خوبی نداشتم، اما بعد از حضور شفر، شرایط عوض شد. ایشان یک اصل مهم را پیگیری می نماید و هر فردی در تمرین خوب باشد، به او فرصت می دهد. من از فرصت سرمربی استفاده کردم و توانستم برای استقلال بازی کنم. بازی کردن در استقلال خیلی سخت است. در پست من ترافیک هم بود، اما تمرین کردم و سرمربی به من فرصت داد. پیش از حضور در استقلال در تیم های ملی و سپاهان تجربه خوبی داشتم و می دانستم باید از فرصتم به خوبی استفاده کنم. تمام تمرکز خود را روی فوتبال گذاشتم و توانستم از اولین شانسی که شفر به من داده بود، استفاده کنم. از طرفداران نیز تشکر می کنم که در این مدت از من حمایت کردند.

وی در مورد اینکه آیا پس از سرانجام فصل که قراردادش به سرانجام می رسد، در استقلال می ماند یا نه، گفت: باشگاه برای تمدید قرارداد به من پیشنهاد داده است. من استقلالی هستم و علاقه دارم در تیم حضور داشته باشم و به زودی قرارداد خود را تمدید خواهم کرد تا در استقلال باقی بمانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1398 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 668

به "سهرابیان: مصدومیت بدموقع باعث شد تیم ملی را از دست بدهم، قراردادم را با استقلال تمدید می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابیان: مصدومیت بدموقع باعث شد تیم ملی را از دست بدهم، قراردادم را با استقلال تمدید می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید