سرجیو: تفاوت دو تیم در یک ضربه ایستگاهی بود

به گزارش نوای پرنده پارسی، پائولو سرجیو سرمربی صنعت نفت آبادان که از شکست تیمش مقابل ماشین سازی تبریز ناراحت است اعتقاد دارد تفاوت تیمش با ماشین سازی در یک ضربه ایستگاهی بود.

سرجیو: تفاوت دو تیم در یک ضربه ایستگاهی بود

پائولو سرجیو سرمربی پرتغالی صنعت نفت آبادان در رابطه با شکست یک بر صفر تیمش مقابل ماشین سازی تبریز می گوید: بارش باران پیش از بازی شرایط بازی را عوض کرد و سرعت بازی را افزایش داد. برخی از بازیکنان من با این شرایط آشنا نبودند. در کل بازی متعادلی بود و تنها چیزی که در این بازی تفاوت بین دو تیم را رقم زد، همان ضربه ایستگاهی بود که به گل تبدیل شد.

سرجیو در رابطه با اینکه صنعت نفت بیشتر روی توپ های مستقیم برنامه داشت و حملات زیادی روی دروازه ماشین سازی انجام نداد، اینچنین شرح می دهد: بازی متعادلی بود و ماشین سازی خیلی دفاع فشرده ای داشت. ما هم اجازه موقعیت سازی به تیم حریف ندادیم و همانطور که گفتم یک ضربه ایستگاهی باعث شکست ما شد. وقتی هم ما گل خوردیم بسیار مشکل بود به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم. تعویض هایی انجام دادم تا به تیمم جان دوباره بدهم، موقعیت هایی هم به دست آوردم اما نتوانستیم استفاده کنیم. سه بازیکنم هم در این بازی شرایط بازی قبل را نداشتند.

سرمربی صنعت نفت درباره اینکه آیا سرمای هوا در عملکرد فنی تیم صنعت نفت تأثیر داشته یا نه، می گوید: فکر نمی کنم سرمای هوا باعث ضعف مان در زمین باشد، بلکه خیسی زمین بیشتر در عملکرد تیم مان تأثیر داشت. بازی ما روی زمین است و خیس بودن زمین اجازه حرکت های تاکتیکی را به ما نداد. با این اوصاف سعی کردیم شرایط تاکتیکی مان را با شرایط بازی تغییر دهیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 819

به "سرجیو: تفاوت دو تیم در یک ضربه ایستگاهی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرجیو: تفاوت دو تیم در یک ضربه ایستگاهی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید