روز و ساعت دیدارهای ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی

به گزارش نوای پرنده پارسی، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام بین قاره ای 2018 فوتبال ساحلی با تیم های روسه، آمریکا و تاهیتی هم گروه است.

روز و ساعت دیدارهای ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، هشتمین دوره رقابت های جام بین قاره ای فوتبال ساحلی از پانزدهم الی نوزدهم آبان 97 شروع می گردد. این رقابت ها که پس از جام جهانی، معتبرترین رویداد جهانی فوتبال ساحلی به شمار می رود، همانند هفت دوره قبلی به میزبانی امارات برگزار خواهد شد.

بر اساس قرعه کشی اجرا شده در محل برگزاری این رقابت ها، شاگردان اوکتاویو با تیم های تاهیتی، آمریکا و روسیه در گروه دوم مسابقات قرار گرفتند. تیم های امارات، مصر، برزیل و اسپانیا نیز گروه نخست مسابقات را تشکیل می دهند.

با اعلام سازمان جهانی فوتبال ساحلی برنامه کامل مسابقات به توضیح زیر است: (ساعت ها به وقت تهران است)سه شنبه پانزدهم آبان 97

برزیل - اسپانیا از ساعت 15:45 امارات- مصر از ساعت 17:00 تاهیتی - روسیه از ساعت 18:15 ایران - آمریکا از ساعت 19:30چهارشنبه شانزدهم آبان 97

مصر - برزیل از ساعت 15:45 اسپانیا - امارات از ساعت 17:00 روسیه - آمریکا از ساعت 18:15 تاهیتی - ایران از ساعت 19:30پنج شنبه هفدهم آبان 97

تاهیتی - آمریکا از ساعت 15:45 مصر - اسپانیا از ساعت 17:00 امارات - برزیل از ساعت 18:15 ایران - روسیه از ساعت 19:30 در مرحله نیمه نهایی دو تیم اول و دوم دو گروه به صورت ضربدری به مصاف هم خواهند رفت که مسابقات این مرحله هجدهم آبان برگزار می گردد. ضمن این که رقابت های فینال و رده بندی هم نوزدهم آبان پیگیری خواهد شد.

تیم های بازمانده از صعود به مرحله نیمه نهایی نیز به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا در سرانجام مسابقات، رده بندی هشت تیم شرکت کننده در رقابت ها معین گردد.

پری ها: پریها | مجله گردشگری، تور لحظه آخری، تور ارزان قیمت، سفرنامه گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 368

به "روز و ساعت دیدارهای ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی" امتیاز دهید

1 کاربر به "روز و ساعت دیدارهای ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز و ساعت دیدارهای ایران در جام بین قاره ای فوتبال ساحلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید