ربات هایی که سفر می روند و خرید می نمایند

به گزارش نوای پرنده پارسی، یک شرکت هواپیمایی ژاپنی تصمیم دارد برای افراد سالمند که توان سفر رفتن ندارند، ربات های مسافر بسازد.

ربات هایی که سفر می روند و خرید می نمایند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از انگجت، یک شرکت هواپیمایی ژاپنی تصمیم دارد برای افراد سالمند که توان سفر رفتن ندارند، ربات های مسافر بسازد.

شرکت هواپیمایی آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways) برنامه دارد این ربات ها را از طرف سالمند خود به سفر بفرستد و پس از آن مشاهدات خود را برای فرد سالمند گزارش کند.

این ربات مسافر همچنین توانایی این را دارد که از طرف صاحب سالمند خود خرید کند؛ این ربات Newme نام دارد و قرار است از آن یک هزار عدد ساخته گردد تا جانشینی برای افرادی که سلامتی آنها مانع از مسافرت های دور می گردد، باشد.

شرکت هواپیمایی ژاپنی گفته است حداکثر سرعت Newme ربات 1.8 مایل بر ساعت است، اما با باطری حدود 3 ساعت کار می نماید و تا المپیک توکیو فراوری یک هزاری از آن انجام خواهد شد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 2747

به "ربات هایی که سفر می روند و خرید می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات هایی که سفر می روند و خرید می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید