دانلود قسمت 38 دل؛ چه عجب آقای داماد!

به گزارش نوای پرنده پارسی، قسمت سی و هشتم سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی میثم کایدان و بابک کایدان، چهارشنبه 19 شهریور ماه 1399 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

دانلود قسمت 38 دل؛ چه عجب آقای داماد!

برای خرید قانونی و دانلود حلال قسمت سی و هشتم دل اینجا کلیک کنید

آرش بالاخره و بر حسب اتفاق و از میان حرف های مادرش به آوا و کار هایش شک می کند. او تصمیم می گیرد که با آوا طوری برخورد کند که او حس کند به آرش نزدیک شده است. بدین شکل آرش می تواند از مقاصد آوا و سرنوشت رستا باخبر شود.

اما ارش ققط به راه آوا بسنده نمی کند و نیاز به ناهید، مادر آوا، می برد. ناهید نیز همه چیز را از ابتدا تا خاتمه برای آرش تعریف می کند و آرش بعد از مدت ها پی می برد که چه بلایی سر عشقش آمده است.

از سویی دیگر رستا هم با پیدا کردن عکس خودش لای کتاب نکیسا به عشق قدیمی او به خودش و انگیزه ای که سبب ارتکاب آن جنایت در حق خودش شد پی می برد. قدم بعدی رو در رو شدن رستا با نکیسا و همچنین آرش با رستا و نکیسا است.

با رسیدن به قسمت سی و هشتم دیگر هیچ رازی میان کاراکتر ها وجود ندارد و دو قسمت بعدی سریال صحنه تسویه حساب های شخصیت ها خواهد بود.

با باز شدن همه گره های داستان و نگاه به عقب متوجه سادگی و دم دستی باز شدن گره ها می شویم. آرش بعد از این همه وقت گذراندن با آوا و شنیدن بهانه های بچگانه ریز و درشت او به هیچ چیز شک نمی کند، اما با شنیدن جمله ای کوتاه از مادرش سرنخ همه گره ها را پیدا می کند!

آرش حتی به خودش هم رودست می زند. او که تصمیم دارد با نقش بازی کردن برای آوا او را وادار به اعتراف کند دلش طاقت نمی آورد و سراغ ناهید می رود. ناهیدی که در تمام این مدت حی و حاضر بوده است و آرش خیلی زودتر از این ها می توانست با صحبت کند.

آرش در تمام این سی و هشت قسمت توسط نویسندگان سریال گروگان گرفته می شود و شخصیتش به کلی اخته می شود فقط و فقط به این هدف که در دو قسمت پایانی آزاد شود و سرنوشت داستان را به شکلی دیگر رقم بزند و نقش عاشق کنش گر را ایفا کند.

منوچهر هادی درباره سردی نقش رستا و بازی ساره بیات پیشتر گفته بود که این کاراکتر گویی مرده است (نقل به مضمون) و بی عملی و بلاتکلیفی کاراکترش را به خاطر بلایی که ابتدای داستان بر سرش می آید می داند. اما آرش چطور؟ آیا بی خاصیتی این شخصیت هم به خاطر شکست عشقی ای است که در ابتدای سریال خورده است؟!

ماراتن سریال دل دیگر فاصله ای تا خط پایان ندارد. امید می رود که در دو قسمت آینده تکلیف داستان دل و شخصیت هایش روشن شود و قسمت پایانی اش بسته ترین پایان ممکن برای یک سریال باشد. چرا که این قصه به حد کافی کش پیدا کرده است و پایانی باز برای این سریال فقط و فقط پرونده فاجعه کارگردانی منوچهر هادی را پربار تر می کند و هیچ سود دیگری برای هیچ کس ندارد...

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5137

به "دانلود قسمت 38 دل؛ چه عجب آقای داماد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود قسمت 38 دل؛ چه عجب آقای داماد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید