خداحافظی رمضانی با نیمکت استقلال، آبی ها با سرپرست جدید در آسیا

به گزارش نوای پرنده پارسی، به گزارش خبرنگاران، تیم استقلال در فصلی که از آن تنها یک دیدار فینال جام حذفی باقی مانده با تغییرات زیادی روبرو شد. آنها در این فصل از هیات مدیره و مدیرعامل گرفته تا مربی و سرپرست دچار تغییراتی شدند.

خداحافظی رمضانی با نیمکت استقلال، آبی ها با سرپرست جدید در آسیا

یکی از پست های متزلزل و پر تغییر روی نیمکت این تیم، سرپرستی بود که با جواد زرینچه آغاز شد و بعد از او ستار همدانی، امیر سلطانی و سعید رمضانی روی این نیمکت نشستند.

سعید رمضانی با این که سابقه بازی در تیم استقلال را نداشت و در بدو حضورش در این تیم به عنوان سرپرست با انتقاداتی از سوی قشری از پیشکسوتان و هواداران روبرو بود، توانست حاشیه های این نیمکت را به خوبی جمع کرده و با عملکردش توانست پاسخ منتقدان را بدهد.

آبی پوشان در حالی برای دیدار نهایی در جام حذفی آماده می شوند که این دیدار می تواند آخرین حضور سعید رمضانی در نقش سرپرست روی نیمکت این تیم باشد.

رمضانی به باشگاه استقلال اعلام کرده به دلیل فشارهای عصبی وارده به او دیدار مقابل تراکتور در فینال جام حذفی آخرین حضور وی روی نیمکت این تیم است.

با این که در لیست آسیایی آبی ها نام رمضانی به عنوان سرپرست اعلام شده، اما وی برنامه ای برای همراهی این تیم در سفر به قطر ندارد و در صورت قطعی شدن تصمیم وی، استقلالی ها ناگزیرند از فرد دیگری به عنوان سرپرست در این مسابقات استفاده کنند.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4965

به "خداحافظی رمضانی با نیمکت استقلال، آبی ها با سرپرست جدید در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی رمضانی با نیمکت استقلال، آبی ها با سرپرست جدید در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید