توضیحات مدیر بین الملل پرسپولیس درباره دستورالعمل های AFC

به گزارش نوای پرنده پارسی، مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس درباره برخی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را گفت.

توضیحات مدیر بین الملل پرسپولیس درباره دستورالعمل های AFC

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امیر علی حسینی در این باره گفت: همان طور که پیش از این اعلام شد ما تا کنون 24 بازیکن را برای شرکت در ادامه رقابت ها ثبت نام نموده ایم و سقف تعیین شده برای تیم ها 35 بازیکن است. البته کنفدراسیون اعلام نموده است در مرحله ثانویه ثبت نام که ما در آن قرار داریم. تیم ها می توانند 8 بازیکن را بدون ارایه مدارک پزشکی جابجا یا به فهرست تیم اضافه نمایند، منوط به این که تعداد مجموع بازیکنان از سقف اعلامی نگذرد. ضمن آن که جابه جایی بازیکنان بین تیم ها که پیش از این تا قبل از مرحله یک هشتم امکانپذیر نبود، در مرحله گروهی هم بدون مانع است.

وی ادامه داد: همچنین تیم ها می توانند برای هر بازی، نام 21 بازیکن را ارایه نمایند و ده نفر رو به عنوان بازیکن ذخیره در فهرست داشته باشند. این تصمیم با توجه به اجرای قانون 5 تعویض اتخاذ شده است. همچنین با توجه به شرایط خاص کرونا برای این رقابت ها در فهرست هر بازی، نام پزشک تیم نیز باید در کنار نام اعضای کادر فنی، ذکرگردد.

مدیر امور بین الملل باشگاه خاطر نشان کرد: در تشریح شرایط تیم ها برای صعود از مرحله گروهی هم اعلام شد؛ نظر به این که بازی ها به شکل متمرکز برگزار می گردد، در صورت برابر شدن شرایط دو تیم و لزوم انتخاب یک تیم برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، گل های زده در خانه حریف ملاک تعیین تیم برتر نخواهد بود.

حسینی افزود: طبق آن چه توسط فدراسیون به باشگاه ها اعلام شده است. با توجه به شرایط کرونا، تیم ها در قطر با قوانین سخت گیرانه به ویژه در ارتباط با ورود و خروج اعضای تیم ها از هتل، روبرو خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5049

به "توضیحات مدیر بین الملل پرسپولیس درباره دستورالعمل های AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات مدیر بین الملل پرسپولیس درباره دستورالعمل های AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید