تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت، لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی

به گزارش نوای پرنده پارسی، خبرنگاران/فارس رئیس هیئت اسکیت استان فارس با بیان اینکه در دوره مدیریت قبلی ورزش و جوانان، شاهد جفای بسیار نسبت به این هیئت بودیم و یاری ملموسی به این رشته نشد، تاکید نمود که کرونا، ورزشکاران و مربیان اسکیت را با تنگنای معیشتی روبرو نموده است.

تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت، لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی

مهرداد خائف شنبه 20 مهر با بیان اینکه نبود حمایت و یاری های ملموس به هیئت اسکیت، منجر به تضعیف این هیئت در فارس شده است، ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریتی و با توجه به وجود شناخت کافی نسبت به این رشته، شاهد بهبود شرایط باشیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی هیئت اسکیت فارس، خائف گفت: امیدوار هستیم که هم در مباحث اقتصادی هم در تکمیل فضاهای نیمه تمام و تامین فضای مناسب سرپوشیده برای ورزشکاران این رشته، شاهد حمایت های بیشتر و تاثیرگذارتری از سوی ورزش و جوانان باشیم.

او با بیان اینکه اگر به موقع اقدام نگردد، ممکن است، فضاهای نیمه کاره نظیر سالن صدرا هم فرسوده و تخریب گردد، گفت: امیدواریم که با برنامه ریزی مدیریت جدید شاهد تکمیل سریعتر پروژه ها باشیم.

رئیس هیئت اسکیت فارس لزوم گسترش این ورزش در سطح سایر شهرستان های استان را یادآور و متذکر شد: متاسفانه بعضی از مسائل مانع از پیشبرد اهداف هیئت در شهرستان ها شده و باعث می گردد در شهرستانها عملکرد خوبی نداشته باشیم.

خائف ادامه داد: به عنوان مثال در بعضی از شهرستانها مدیران اداره ورزش و جوانان به صورت دستوری افراد خاصی را که غالبا سال ها به عنوان رئیس هیئت به دنبال ایجاد فضای انحصاری بوده اند را به ما معرفی می نمایند که دارای صلاحیت نیستند، لذا به دلیل مخالفت ما، در پیشبرد امور سنگ اندازیهایی می گردد.

او درخواست کرد که با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان فارس شاهد تغییراتی در جهت تامین اهداف توسعه ای ورزش اسکیت در سطح شهرستانها باشیم.

خائف یکی از مسائل امروز را شیوع کرونا دانست و گفت: این موضوع ورزش اسکیت را هم مانند بیشتر رشته های ورزشی تحت تاثیر قرار داده و بر معیشت و درامد مربیان و داوران هم اثر گذار بوده است.

رئیس هیئت اسکیت فارس با بیان اینکه شیوع کرونا درآمدهای این هیئت را به صفر رسانده است، گفت: متاسفانه از حمایت دولتی خبری نیست و مجمع عمومی را هم به دلیل شرایط کرونایی و ممنوعیت های موجود نتوانستیم برگزار کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 5301

به "تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت، لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت، لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید