فولادی: انتخاب اولین ایرانی به عنوان رئیس کمیته جودو در سیزم افتخار بزرگی است

به گزارش نوای پرنده پارسی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش، انتصاب یک ایرانی به عنوان رئیس کمیته جودو سیزم را افتخار و توفیق بزرگی مطرح نمود.

فولادی: انتخاب اولین ایرانی به عنوان رئیس کمیته جودو در سیزم افتخار بزرگی است

امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرنگاران، درباره انتخاب فرشاد نجفی پور به عنوان رئیس کمیته جودو سیزم گفت: این برای نخستین بار است که یک ایرانی چنین پست و سمتی را بر عهده می گیرد که این توفیق و افتخار عظیمی محسوب می گردد. در اختیار داشتن کرسی های بین المللی در هر رشته و رده ای یک اتفاق بسیار عظیم است؛ به طوریکه فدراسیون های ورزشی همیشه در کوشش هستند یک کرسی در سطح آسیا و دنیا بدست بیاورند. همین مسئله نیز اهمیت داشتن ریاست کمیته جودو در سیزم را دوچندان می نماید.

وی با اشاره به اینکه نجفی پور هم اکنون به عنوان رئیس هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو نیرو های مسلح فعالیت می نماید، ادامه داد: این کمیته در سیزم وظیفه دارد که در راستای اهداف جودو برنامه ریزی و سازماندهی لازم را انجام بدهد و ارتباط نزدیکی را با کشورهای مختلف داشته باشد که این مسائل با توجه به توانمندی های نجفی پور، رخ خواهد داد.

رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش درخصوص تحت تاثیر قرار دریافت برنامه های این سازمان پس از شیوع ویروس کرونا گفت: 29 فروردین ماه سالروز ارتش است که در واقع اوج و بهترین موقعیت کاری برای ما محسوب می گردد. دستورالعمل مربوط به جشنواره ورزشی روز ارتش آماده است، اما با توجه به شیوع کرونا فعلاً دستوری مبنی بر اجرای آن نیامده است و در واقع این جشنواره سال جاری در روز ارتش برگزار نخواهد شد. ما همچنین مراسم معرفی برترین های ورزش را نیز داشتیم که این مراسم نیز به تعویق می افتد.

فولادی در این باره مطرح نمود: در خرداد ماه قرار بود که مسابقات چتربازی ارتش های دنیا در اتریش برگزار گردد که این رویداد به تعویق افتاد. در واقع شورای بین المللی سیزم همه رویدادهایی را که قرار بود تا 2 ماه آینده برگزار گردد، لغو نموده است. ما در تیر ماه مسابقات دانشجویان نظامیان دنیا را به میزبانی روسیه را نیز داریم که شرایط اعزام وجود دارد، اما هنوز دستورالعملی مبنی بر چگونگی شرایط برگزاری این رویداد ورزشی نیامده است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4201

به "فولادی: انتخاب اولین ایرانی به عنوان رئیس کمیته جودو در سیزم افتخار بزرگی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فولادی: انتخاب اولین ایرانی به عنوان رئیس کمیته جودو در سیزم افتخار بزرگی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید