بلاتر: اینفانتینو دچار جنون انجام کارهای عظیم شده است

به گزارش نوای پرنده پارسی، رئیس سابق فیفا از جانشین خود در این سازمان انتقاد کرد و او را به کوشش برای تغییر ماهیت فدراسیون جهانی فوتبال متهم کرد.

بلاتر: اینفانتینو دچار جنون انجام کارهای عظیم شده است

به گزارش نوای پرنده پارسی، سب پلاتر رئیس سابق فدراسیون دنیای فوتبال (فیفا) از جانی اینفانتینو و سیاست هایی که او از زمان ورودش به این سازمان در پیش گرفته است، انتقاد کرد.

اینفانتینو سال 2015 در پی استعفای جنجالی بلاتر از ریاست فیفا پس از افشای فساد سازمانی در نهاد حاکم بر فوتبال، جانشین او شد. از آن موقع تا به الان این مرد سوئیسی طرح هایی همچون 48 تیمی کردن جان دنیای و افزایش تعداد جام دنیای زنان به 32 تیم و تغییر شیوه برگزاری جام دنیای باشگاه ها را مطرح و مصوب نموده است اما بلاتر، کسی که جام دنیای فوتبال را به یکی از پرسودترین رویدادهای ورزش دنیا تبدیل کرد نظر متفاوتی دارد.

رئیس سوئیسی سابق فیفا درباره اقدامات هموطن خود در این سازمان به خبرگزاری کی استون آی تی اس سوئیس گفت: به نظر می رسید که جانی اینفانتینو می خواهد راه رسیدن به ریاست هموار کند. او می خواهد فوتبال را به یک دستگاه عظیم چاپ پول تبدیل کند. او می خواهد همه چیز را عظیمتر کند.

بلاتر اضافه نمود: یک جام دنیای با حضور 48 تیم! او فقط نام پروژه اش را عوض نموده چون می خواهد سه برابر بیشتر از جام دنیای درآمد کسب کند. یک جام دنیای باشگاه ها با حضور 24 تیم و افزایش تیم های جام دنیای زنان از 24 به 32 تیم. این ممکن نیست. هضم این چیزها خیلی سخت است.

بلاتر در انتها تأکید کرد: به نظر او دارد خودش را بازی می دهد چون دچار مرض انجام کارهای عظیم شده است. غروری که دچارش شده دیگر به او اجازه نمی دهد با رؤسای اتحادیه ها و فدراسیون ها صحبت کند، بلکه حالا فقط خودش را در سطح مراوده با رؤسای جمهور کشورها می بیند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4655

به "بلاتر: اینفانتینو دچار جنون انجام کارهای عظیم شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلاتر: اینفانتینو دچار جنون انجام کارهای عظیم شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید