برگزاری مراسم تودیع قائم مقام باشگاه پیشکسوتان صندوق حمایت از قهرمانان

به گزارش نوای پرنده پارسی، قائم مقام باشگاه پیشکسوتان صندوق حمایت از قهرمانان به دلیل قانون منع به کارگیری بازنشستگان از باشگاه پیشکسوتان تودیع شد.

برگزاری مراسم تودیع قائم مقام باشگاه پیشکسوتان صندوق حمایت از قهرمانان

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، صبح امروز چهارشنبه طی مراسمی با حضور سید مصطفی ابطحی مدیرعامل، سید جواد موسوی رئیس هیئت مدیره، جعفر کاشانی رئیس باشگاه پیشکسوتان و کرباسی مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری از منوچهر زندی قائم مقام پیشین باشگاه پیشکسوتان تجلیل شایسته ای به عمل آمد. در این مراسم ابطحی از کوشش های وی در این سمت تقدیر و تشکر کرد.

متن حکم مدیرعامل صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور:

جناب آقای منوچهر زندی

با سلام

ضمن تقدیر از زحمات جنابعالی در طول مدت همکاری با صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور، اینک که در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، سعادت حضور و همراهی شما از همکاران صندوق سلب می گردد، اطمینان دارم که یاد شما همیشه در دل هایشان باقی خواهد ماند و درخت تناور دوستی شما هرگز به خزان نخواهد نشست. سلامت و سعادت و بهروزی شما را از دادار هستی آرزومندیم.

سید مصطفی ابطحی

مدیر عامل

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1773

به "برگزاری مراسم تودیع قائم مقام باشگاه پیشکسوتان صندوق حمایت از قهرمانان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم تودیع قائم مقام باشگاه پیشکسوتان صندوق حمایت از قهرمانان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید