بارش 20 سانتی متری برف در نمین، دمای اردبیل همچنان کاهش می یابد

به گزارش نوای پرنده پارسی، علی دولتی مهر در تبادل نظر با خبرنگاران شرح داد: با ورود سامانه ناپایدار جوی بعد از شهرستان نمین بیشترین میزان بارش ها از فیروزآباد کوثر با 15 سانتیمتر و شهرستان مشگین شهر با 14 سانتیمتر برف گزارش شد.

بارش 20 سانتی متری برف در نمین، دمای اردبیل همچنان کاهش می یابد

وی از بارش 7 سانتی متری برف در شهرستان اردبیل اطلاع داد و اضافه نمود: این میزان از بارش ها در شمال استان ناچیز بوده و در پارس آباد 2/5 میلیمتر و بیله سوار 6/3 میلیمتر باران ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از خروج سامانه ناپایدار جوی طی امروز اطلاع داد و افزود: با عبور سامانه ناپایدار در هفته پیش رو همچنان هوای سرد در نقاط مختلف استان حاکم خواهد بود.

دولتی مهر ادامه داد: برای روز شنبه آسمان استان صاف تا نیمه ابری بوده و در ساعات صبح به ویژه در مناطق جنوبی با کاهش محسوس دما و وزش باد همراه خواهد شد.

وی شرح داد: با آنالیز نقشه های هواشناسی از اواخر وقت آدینه شاهد کاهش ابر خواهیم بود اما همچنان دمای نقاط مختلف استان در روزهای آینده به زیر صفر درجه خواهد رسید.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از برقراری جو نسبتا پایدار در هفته آینده اطلاع داد و یادآور شد: طی 24 ساعت گذشته شهرستان خلخال و سرعین با هفت درجه زیر صفر و شهرستان نیر و نمین با شش درجه زیر صفر سردترین نقاط استان بودند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای کانادا و آمریکا | مجری مستقیم کانادا و آمریکا، کارگزار سفر به کانادا و آمریکا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 729

به "بارش 20 سانتی متری برف در نمین، دمای اردبیل همچنان کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش 20 سانتی متری برف در نمین، دمای اردبیل همچنان کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید