استمرار کیفیت هوای ناسالم پایتخت تا روز شنبه

به گزارش نوای پرنده پارسی، بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران صبح امروز (22 آذر ماه) کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و در بیشتر مناطق پایتخت تجمع غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا گزارش شده است.

استمرار کیفیت هوای ناسالم پایتخت تا روز شنبه

به گزارش خبرنگاران، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبحگاه روز آدینه (22 آذر ماه) با وجود کاهش حجم ترافیک در روز تعطیل، در بیشتر مناطق پایتخت شاهد تجمع غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا خواهیم بود که ناشی از عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته و انباشت آلاینده ها از روز قبل است.

بارش های پراکنده و سرعت ناچیز باد در روز همراه با افزایش تردد خودروها سبب می گردد کیفیت هوا در بیشتر مناطق در شرایط نامطلوب باقی بماند. همچنین در اواخر وقت امروز آدینه حاکمیت جو آرام و سرعت اندک باد، همراه با افزایش حجم ترافیک سبب می گردد شاهد برقراری شرایط نامطلوب در شهر تهران باشیم.

همچنین با تداوم شرایط جوی آرام تا صبح روز شنبه (23 آذر 98) به همراه ازدیاد تردد خودروها در نخستین روز هفته، افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس طی بعضی ساعات صبحگاه دور از انتظار نخواهد بود. استمرار این شرایط جوی در طی روز، انباشت آلاینده ها را به دنبال خواهد داشت و بنابراین هم زمان با ساعات اوج ترافیک شبانه، بر غلظت آلاینده ها نسبت به شب گذشته افزوده خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم (به ویژه برای گروه های حساس) در بیشتر مناطق پیش بینی می گردد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3296

به "استمرار کیفیت هوای ناسالم پایتخت تا روز شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمرار کیفیت هوای ناسالم پایتخت تا روز شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید