ارائه اطلاعات علمی موثق و معتبر از ابعاد بیماری کرونا توسط پژوهشگاه رویان، سمینار آنلاین با حضور متخصصان خارجی برگزار می شود

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون رویان از طرح مباحث علمی تخصصی بیماری کرونا با هدف ارایه اطلاعات موثق و معتبر به مردم و کمک به حل و درک مشکل در کشور خبر داد و گفت: به زودی سمیناری آنلاین با حضور متخصصانی از سراسر دنیا برگزار خواهیم کرد.

ارائه اطلاعات علمی موثق و معتبر از ابعاد بیماری کرونا توسط پژوهشگاه رویان، سمینار آنلاین با حضور متخصصان خارجی برگزار می شود

روح الله فتحی معاون آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران از تولید محتوای آموزشی برای مخاطبان و برگزاری سمینار تخصصی با حضور متخصصان در موضوع کرونا با هدف کمک به جامعه تخصصی برای حل مشکل و کمک به جامعه عمومی برای درک مشکل خبر داد.

وی اظهارداشت: تلاش کرده ایم که این مباحث علمی به گونه ای مطرح و بیان شود که هم به کار جامعه عام و هم به کار جامعه علمی کشور بیاید. در این مباحث علمی تاثیر کرونا بر انواع بیماران را با متخصص مربوطه باز می کنیم و برای مثال تاثیر کرونا بر بیماران قلبی را با متخصص قلب مطرح کرده ایم.

فتحی افزود: علاوه بر این، با متخصصانی از کشورهای دیگر این مباحث را دنبال می کنیم و ماحصل این بحث های علمی به صورت ویدئو از طریق معاونت آموزشی پژوهشگاه رویان در حال انتشار است.

معاون آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی تاکید کرد: انتشار این محتوای آموزشی علمی توسط پژوهشگاه رویان برای مخاطبان اعتبار ایجاد می کند و یکی از اهداف این اقدام، ارایه اطلاعات موثق علمی و دارای اعتبار به مخاطبان است.

برگزاری سمینار آنلاین با حضور متخصصانی از سراسر دنیا

معاون آموزشی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی شرح داد: به زودی قرار است سمینار آنلاینی با حضور متخصصانی از سراسر دنیا با موضوع کرونا برگزار شود که این متخصصان ابعاد مختلف بیماری ناشی از ویروس کرونا را بررسی کنند. این اقدام یک تجمیع اطلاعات درباره کرونا است و ان شالله به جامعه تخصصی برای حل مشکل و به جامعه عمومی برای درک مشکل کمک خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: در حال رایزنی با وزارت بهداشت برای برگزاری این سمینار هستیم.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 4151

به "ارائه اطلاعات علمی موثق و معتبر از ابعاد بیماری کرونا توسط پژوهشگاه رویان، سمینار آنلاین با حضور متخصصان خارجی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه اطلاعات علمی موثق و معتبر از ابعاد بیماری کرونا توسط پژوهشگاه رویان، سمینار آنلاین با حضور متخصصان خارجی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید