ادعای عجیب نامزد ریاست فدراسیون دوومیدانی؛ من مورد تایید وزیر ورزش هستم!

به گزارش نوای پرنده پارسی، یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون دوومیدانی مدعی شده که فرد مورد تأیید وزیر ورزش برای حضور در انتخابات است.

ادعای عجیب نامزد ریاست فدراسیون دوومیدانی؛ من مورد تایید وزیر ورزش هستم!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، فدراسیون دوومیدانی یکی از چند فدراسیونی است که با سرپرست اداره می گردد و قرار است در ماه های آینده رئیس جدید خود را بشناسد.

این فدراسیون در سال های اخیر همیشه با حاشیه روبرو بوده و این حواشی به ویژه در زمان برگزاری انتخابات به اوج خود رسیده تا نام دوومیدانی را به عنوان یکی از پرحاشیه ترین فدراسیون ها بر سر زبان ها بیندازد.

یکی از این حواشی مربوط به بعضی از نامزدهای ریاست می گردد. بعضی از این افراد در دوره اداره شدن فدراسیون با سرپرست، در صحبت با اعضای مجمع خود را منتصب به یکی از مسئولان رده بالای ورزش کشور می نمایند تا بدین ترتیب پیروز به اغوای اعضای مجمع شوند.

نمونه این مسئله در روزهای گذشته مشاهده شده است. یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون دوومیدانی که در سال های اخیر در انتخابات فدراسیون های مختلف ثبت نام نموده و علاقه زیادی به ریاست یک فدراسیون ورزشی دارد، در صحبت با روسای هیئت های بعضی استان ها اعلام نموده که ثبت نام و حضورش در انتخابات با نظر و تأیید وزیر ورزش بوده تا با این کار خود را وابسته به مسئولان رده بالا نشان داده و بتواند رأی بیشتری کسب کند.

این در شرایطی است که وزارت ورزش و جوانان بارها اعلام نموده که در انتخابات فدراسیون ها دخالتی ندارد.

فدراسیون دوومیدانی بیش از 4 ماه است که با سرپرستی ایرج عرب اداره می گردد و هنوز زمان برگزاری انتخابات آن از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام نشده است.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 3767

به "ادعای عجیب نامزد ریاست فدراسیون دوومیدانی؛ من مورد تایید وزیر ورزش هستم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب نامزد ریاست فدراسیون دوومیدانی؛ من مورد تایید وزیر ورزش هستم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید