اخراج دانشجویان دکتری دانشگاه امیر کبیر درصورت عدم قبولی در آزمون جامع

به گزارش نوای پرنده پارسی، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیر کبیر با اشاره به اخراج دانشجویان دکتری دانشگاه امیر کبیر درصورت عدم قبولی در آزمون جامع، گفت: در اجرای طرح پایش مقطع دوره دکتری این دانشگاه براساس آئین نامه با ضوابط جدید انجام می گردد.

اخراج دانشجویان دکتری دانشگاه امیر کبیر درصورت عدم قبولی در آزمون جامع

سید حسن کریمیان معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران با اشاره به طرح پایش دوره دکتری این دانشگاه گفت: براساس آئین نامه جدید دانشجویان دوره دکتری در طول سال تحصیلی دیگر نمی توانند همانند گذشته در صورتی که در امتحان جامع قبول نمی شدند با دریافت یک اخطار دوباره امتحان دهند.

وی اضافه کرد: در گذشته دانشجویان اگر در امتحان جامع قبول نمی شدند یک اخطار می گرفتند و با دادن 2 بار امتحان در صورتی که قبول نشوند اخراج می شدند.

کریمیان توضیح داد: دانشجویان برای رسیدن به مرحله امتحان پرو پوزال خود باید در امتحان جامع نمره قبولی را دریافت نمایند.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: آئین نامه ضوابط جدید برای مقطع دکتری دانشگاه امیرکبیر از سال تحصیلی جدید اجرا خواهد شد.

bestcanadatours.com: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان را با ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: pbmusic.ir شناسه مطلب: 1740

به "اخراج دانشجویان دکتری دانشگاه امیر کبیر درصورت عدم قبولی در آزمون جامع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج دانشجویان دکتری دانشگاه امیر کبیر درصورت عدم قبولی در آزمون جامع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید